Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért képzeli magét...

Anyám miért képzeli magét béke bírónak?

Figyelt kérdés
Mindenben bele szól amibe csak lehet,hozzá teszem nem vagyok tini,felnőtt ember vagyok és bár igaz a testvéremmel nem a legjobb a viszonyunk de mindig bele szól a dolgainkba és legtöbbször az ő keverése miatt van a balhé,mert anyám sokszor az én védelmemre kel és ezzel azt sugallja tesómnak hogy engem jobban szeret és pontosan ezért vannak viták és ezért ellenséges velem a testvérem,mert anyám ezt sugallja feléje,észre sem veszi hogy ha nem szól bele akkor mindig lenyugodnak a kedélyek,de amikor a védelmemre kel akkor borul ki tesómnál a bili,amit meg is értek teljes mértékben.Nem tudom miért képzeli magát béke bírónak de csak rosszat tesz ha beleszól és még nagyobb balhé lesz belőle többnyire.
2012. febr. 20. 21:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
magát
2012. febr. 20. 21:45
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Írásjelek, tagolás. Mindjárt érthető az egész, mert ez így csak betűhalmaz és irtó fárasztó.
2012. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi olyan fárasztó...nem jó a szöveg értelmezésed vagy mi van?Ötös voltam fogalmazásból seg.gfej.
2012. febr. 20. 21:52
 4/13 anonim ***** válasza:
én egyből megértettem az egészet. mondd meg neki, hogy ezzel senkinek nem használ
2012. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem akarja elfogadni hogy felnőttél.nem az első válaszoló vagyok.
2012. febr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ma 21:54


Nos nem tudom mi a probléma mert ha sokat írnék akkor azért nyavajogna valaki hogy ő ezt nem olvassa el.Próbáltam rövidre fogni és igaz a helyesírásom nem tökéletes mert gyorsan írtam,de akkor sem értem mit nem lehet ezen érteni??Mi betű halmaz?Számokat kellett volna írnom?ennyi idiotát egy helyen..

2012. febr. 20. 21:57
 7/13 anonim ***** válasza:

érdekes, de én is egyből megértettem, hogy mit írsz. úgylátszik itt egyeseknek komoly gondjaik vannak a szövegértéssel.


meg kellene beszélned ezt anyukáddal. szóltál már neki, hogy csak ront a dolgokon?

2012. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ma 21:57


igen párszor mondtam már neki párszor,de mintha meg sem hallotta volna.igen ront a helyzeten de még nem jött rá magától és úgy sem hogy mondtam neki.

2012. febr. 20. 22:00
 9/13 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok tesóddal? fiúk, vagy lányok vagytok?
2012. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
én fiú ő lány,én 26 ő 22
2012. febr. 20. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!