Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Főiskola/egyetem UTÁN az ELSŐ...

Főiskola/egyetem UTÁN az ELSŐ szerelem? Van ilyen? Nem késő ez egy kicsit már?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 10:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mért lenne késő?
2010. máj. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Bemásolok egy kommentet egy másik kérdésből. Szerintem van igazság benne.
2010. máj. 19. 11:02
 3/25 A kérdező kommentje:

Itt a komment: " ha az ember nem kezdi el legkésőbb egyetem alatt. Ha nem keféli ki magát, mire a többieknek gyerekei lesznek, még mindíg a discokat járja és keresi a szexet."


Én, úgy gondolom, hogy ez tök igaz.

2010. máj. 19. 11:03
 4/25 A kérdező kommentje:
Ki kell élnie magát az embernek!!!!
2010. máj. 19. 11:04
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért ez nem feltétlenül igaz - úgy értem nem mindenkire. Nem mindenki vágyik a bulizásra, szexelésre. persze vannak akik igen,de nem mindenki.


Ismerek olyanokat,akiknek a legelső szerelmük lett életük párja, férjük/feleségük volt az,akivel először szeretkeztek (és utoljára is)

Például anyukámnak igaz nem apum volt az első szerelme,de vele alakult úgy,h szex is lett belőle - aztán összeházasodtak és 25éve boldog házasságban élnek.

2010. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek az egyéni preferenciája dönti el, hogy mikor akar párkapcsolatot. Parancsra senki sem lesz szerelmes, és senki sem fog hozzá illő párt találni.


A "kiélésről" meg azt tudom mondani, hogy életem során három párkapcsolatom volt, diszkóban talán ötször voltam (utálom a tücctüccöt meg a nyomulós pasikat), szórakozni szinte sosem járok, talán évente kétszer elmegyek egy koncertre. Emellett meg négy éve boldog és harmonikus párkapcsolatban élek, és fogok várhatóan még nagyon is sokáig. Nem azt nevezzük "kiélésnek", mikor tizenévesen a falusi diszkó T. Közönségének összes férfitagja átmegy rajtad, hanem azt, ha úgy élsz, hogy ne legyen utána hiányérzeted.

2010. máj. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Ki kell élni magad, nem igaz! Lehet akkor is boldog párkapcsolat és jó szex,ha nekik az az első. A szexben sem a tapasztalat a legfontosabb,hanem,hogy lelkileg összehangolódj a pároddal,fedezzétek fel egymást testét,egymás igényeit.

30 éves házasság tapasztalata.

2010. máj. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, nem, úgy működök, mint egy nő, aki képes lenne egy párkapcsolattal beérni egész élete során.
2010. máj. 19. 11:35
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A férjem egyetem után jó pár évvel ismert meg engem, én voltam az elsö barátnöje, velem vesztette el a szüzességét is. Már 25 éve vagyonk házasok, de soha nem akart mást keresni, és nem hiányzik neki, hogy nem élte ki magát - épp ßugy, mint ahogy nekem sem.
2010. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Gratulálok hozzá! :D


Annyit azonban számításba kellene venni, hogy az egy más világ volt, mások voltak az értékrendek, mások az emberek.

2010. máj. 19. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!