Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesz anyósom különbséget...

Miért tesz anyósom különbséget az unokái között?

Figyelt kérdés
A lányához és gyerekéhez megy 2 havonta,utazik 350 km-t.A fia gyerekéhez(aki az én kisfiam) nem jött el a szülinapja óta,3 hónapja.Akkor is csak a szülinap miatt,azelőtt nyáron volt itt.Mi 40 km-re lakunk,max másfél órát kell utazni,a másik unokához pedig kb 4 órát.És most is azt mondta,hogy majd visszafelé talán beugrik(itt megy át a városon haza).Annyira zavar,mert mindig azt hallgatom,hogy hogy hiányzik az unokája.De nem jön egyáltalán.Pedig havonta van 1 hete,mikor nem dolgozik.Tavaly januárban mondta,hogy majd a szabad hetén jön.Azóta is jön egyfolytában.Pedig se kutyája,se macskája.Mindig azt akarja,hogy mi menjünk,mert neki macerás hozzánk eljönni.
2012. febr. 22. 12:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Egy anya a lányával többnyire szorosabb kapcsolatban van, mint a fiával. A lánya gyereke az közelebbi kapcsolat a legtöbb nő számára, mint a meny gyereke - főleg, ha idősebb nő a nagymama.
2012. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Több oka is lehet.

1.Tényleg azt akarja,hogy ti menjetek,hiszen ő az idősebb,és 40 km nektek sem olyan nagy táv.De ahogy olvasom,ti sem jártok sűrűn hozzá.

2. A lányát megérti,hogy több mint 300 kmről hazamenni nem olyan könnyű,és talán így is segíteni akar rajtuk,hogy ne terhelje őket anyagilag.

3. kicsit haragszik,mert ti is csak azt lesitek ő mikor megy,de ti sem veszitek a fáradságot,hogy meglátogassátok

4.Nem kedvel téged.

2012. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 tetro ***** válasza:
88%
nem szeret nálatok lenni. ennek lehet egy csomó oka. mi ezt itt nem tudjuk neked megmondani. tippelgethetünk, de annak semmi köze nem lesz a valósághoz.
2012. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 fúróferkó ***** válasza:
74%
Azt akarja ,hogy menjetek?Mentek?Ha elmegy hozzátok vagy amikor régebben elment véletlenül csak úgy "nem úgy gondoltam,nem úgy kell azt érteni" nem sértetted meg egy beszólással?A fiatal menyek tudnak ám égetni a szájukkal úgy ,hogy észre sem veszik, és az természetes ha ők kigúnyolják az anyóst ,de nehogy már az anyós akarja nekem megmondani hogy vezessem a háztartást!
2012. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

a lányáék 2-3 hetente hazajárnak,ingyen van nekik.mi most nagyon szar anyagi helyzetben vagyunk,nem igazán tudunk menni.ő az,aki nem veszi figyelembe,hogyan neveljük a gyereket,hogy az allergiás gyereknek nem adunk allergént.ezt 2 év alatt sem sikerült megtanulnia.de azt igen,hogy a másik unoka mikor és hogyan alszik,eszik,stb...

mi mentünk,sokszor,abból állt az egész,hogy a férjemet csicskáztatták és mindent neki kellett megcsinálni,míg a többi pihent.állandóan összevesztek,mert anyósom szerint a férjem hülye és hülyeségeket beszél,csak a másik 2 gyerek az isten.

2012. febr. 22. 12:41
 6/18 fúróferkó ***** válasza:
74%
Szóvá tetted már az anyósodnak, akár a többiek füle halltára,hogy mi nem tetszik neked?
2012. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Az én anyósom is fura ilyen téren. bár nekem meg nincs gyerekem, a páromnak van kettő az elöző kapcsolatábol. nos anyósom ezeket a gyerekeket ugymond le se sza.ja, a lányai gyerekeit meg folyton ajnározza, mindent eltür,drága ajándékokat vesz. nem tudom, mert ha majd az én gyerekemmel se 'törödik' én biztos elmagyaráznám neki a dolgokat.
2012. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%

Kadves utolsó, legalább milliomosok vagytok,hogy 2 gyerek után még vállal a párod?

A lánya háztartásában sokkal inkább otthon tudja érezni magát, nálatok idegen. Ha valakinél vendég vagy, ez sokat számít!

2012. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

A legtöbb esetben az ember az egyik gyerekét jobban szereti a másiknál. Mindenki tagadja, és hangoztatja, hogy "neeeem, hogy tennék már különbséget a gyerekeim között???" De aztán apróbb jelekből mindig kiderül, hogy kit szeretnek jobban. Nálunk is ez van. A szüleim hangoztatják, hogy egyformán szeretnek minket. Érdekes módon, amit bátyám mond, vagy tesz, az szent. Amit én, az egy kupac szar. Érdekes módon a családban már mindenki elrendzte, hogy öröklés esetén ő kapjon mindent. Én meg a nagy büdös semmit. Igaz, én soha nem jártam a nagyszüleim, szüleim nyakára eröltetni az öröklés témát, ő igen... Egyébként nagyon jó állása van, eleve kockásra keresi magát.... Már unokák is vannak, náluk még jobban megmutatkozik. Az ő esetükben apám már nem is tagadja. Nyíltan megmondta, hogy az első unoka az unoka, a többi meg arra és úgy van, ahogy akar...

36f

2012. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Olyan szurrealis. Sosem gondoltam volna, hogy egy menynek lehet az a baja, hogy ritkan mehy hozza az anyosa.

En mit nem adnek, ha az anyosom kicsit ritkabban jönne!!!

2012. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!