Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még 1 év után se mutatott be...

Még 1 év után se mutatott be a szüleinek?

Figyelt kérdés
Volt már olyan kapcsolatod, ahol vagy te vagy a párod 1 év alatt nem mutatta be a családját? Mi volt az oka?
2012. febr. 22. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Még nem volt, de az biztos hogy ilyen esetben vagy téged vagy a szüleit szégyelli valamiért. Valószínűbb hogy a szüleit mivel nyilván nem járna olyan emberrel akit szégyell.
2012. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 wiWell ***** válasza:
86%

Igen volt. Elég messze lakott toluk, sokáig nem mutatott be, aztán egyszer mikor otthon volt, akkor az anyja tett rám valami megjegyzést, és utána már nem is akart bemutatni.

Ez az egész odáig fajult, hogy mikor egyszer nála voltam megkért hogy bújjak el, mert feljon az apja. Na akkor kellett volna betennem magam után az ajtót, kár hogy nem léptem meg. Már rég nem vagyunk egyutt, akkor úgy éreztem hogy nem vagyok elég jó a szuleinek, nem tudtam vele errol beszélni, pedig még mindig érdekelne hogy mi volt a baj.

2012. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt.
2012. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
230 km-re laktak a szülei, minden hónapban hazament hozzájuk 3-4 napra az exem. Úgy mehettem volna, hogy egyből ott töltök én is ennyit velük. Telefonon beszéltem velük többször is előtte, de alapjába véve nem voltak lazák, feszélyezve éreztem magam, ez lejött a telefonbeszélgetésekből is, hogy ez lesz, így az exemnek is kellemetlen volt ott lenni és nekem is, ezért halogattuk. Utána se mentem sokszor, az 5 év alatt kb. 8x találkoztam velük.
2012. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A mostani kapcsolatom ilyen. Az én szüleimnek 1 év után mutattam be, akkor is csak azért, mert édesanyám megkért, hogy hadd lássa már, mert kíváncsi rá. Részemről addig fel sem merült, mert nem éreztem olyan komolynak a kapcsolatot. Az ő családjával csak másfél év után találkoztam. Sz*rul esett, persze, hogy nem akar előbb bemutatni, de különösebben nem problémázom ezen.
2012. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy komoly barátom volt eddig, az élettársam. Ő 1 hét után hazavitt a szüleihez bemutatni. Én kicsit vártam az ő bemutatásával, de csak 1-2 hónapot, azzal is inkább a szüleimet büntettem, mert akkoriban rossz viszonyban voltam velük és úgy akartam visszavágni, hogy kihagyom az életem ezen részéből őket.
2012. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel pont fordítva volt a szitu, mint az exemnél. Mivel legjobb baràtok voltunk, az anyukàja màr jò pàr éve ismert.. A bejelentéssel vàrtunk mindössze 1 hetet :)
2012. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem ilyen még nem fordult elő, de az unokaöcsém, aki meleg, 2 év alatt még mindig nem merte bemutatni a "párját" a famíliának, persze a fél család már vágja mi a szitu... csak a fele nem. Igazából nem szégyelli a párját, meg ilyenek, inkább sztem attól tart, hogy az a bizonyos konzervatívabb másik családrész majd elítéli őt, vagy kitagadják, de igazából azt sem szeretné, hogy szégyenkezzenek miatta. Mármint nem a párja miatt, hanem az miatt, hogy be kelljen mutatnia "titkolt orientációját".
2012. febr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én csak azt a lányt fogom bemutatni,akivel nagyon komoly jövőt tervezünk.Eddig ilyen nem volt,egy év nem nagy idő.
2012. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem anyám megmondta, hogy csak azt mutassam be neki, akivel meg is fogok házasodni, mert addig az összes exemet megszerette és megsiratta és neki nincs több ilyenre szüksége.
2012. febr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!