Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mutatott még be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutatott még be a szüleinek? Velem lehet valami gond?

Figyelt kérdés
Kissé érdekes a mi kapcsolatunk abból a szempontból,hogy van köztünk 10 év és 70 km-re élünk egymástól. Én 20 vagyok a párom 30. Már lassan egy éve együtt vagyunk,de sajnos csak hétvégén meg ünnepekkor tudunk együtt lenni,meg néha hétköznap 1-2 órára,ha időnk úgy engedi,főleg a távolság miatt. Azt mondja szeret nagyon,meg érzem is rajta,én is nagy szeretem őt.Hétvégente mindig ő jön hozzám,ilyenkor itt van péntektől vasárnapig. Felmerült az összeköltözés ötlete részéről,aminek nagyon örültem,mert egyikőnknek sem jó,hogy csak ilyen ritkán tudunk együtt lenni. Én már bemutattam őt a szüleimnek,elfogadták és kedvelik őt. Eddig fel sem merült bennem,de most hogy szó volt az összeköltözésről,kicsit furcsállom,hogy majd egy év eltelt, de még nem "vitt haza". Mindig mondja,hogy anyukája érdeklődik,hogy mi újság velem,meg hogy megy a munka,meg múltkor főztünk lekvárt a nagymamámmal és küldtem anyukájának egy üveggel,jelezve ezzel azt,hogy nyitott vagyok megismerni a családját. Azt hozzá kell tennem,hogy a kedvesemnek,állítása szerint én vagyok az első komoly barátnője,még nem volt neki hosszabb kapcsolata és sokszor nem tudja,mi hogy működik egy "normális" kapcsolatban,mert eddig inkább csak ilyen kalandjai voltak,max 1-2 hetes járások. Vajon csak megfeledkezett arról, hogy be kellene mutatnia,vagy nem akarja? Mi lehet a baj? Vagy nincs is baj,csak én reagálom túl? (bocsi ha hosszú lett.) :)
2010. okt. 13. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint tényleg fura ez a dolog.Én nekem legelsőre az ugrott be,hogy lehet van neki valakie ,akit éppen már ismernek a szülei úgy,mint barátnőt.Mivel nagy a távolság nem is derülhet ki a kettős élet.Szerintem mindenképpen menj el titokban nálluk,és...tégy úgy mintha meglepetést akartál volna okozi azzal,hogy ott vagy.Hidd el akkor minden ki fog derülni.Szerintem ne csücsülj a fenekeden ...várva azt ,hogy mikor visz el a szüleihez.És sose feledd el,hogy még a leg tökéletesebbnek tünő pasi sem az valójában.Ez az én véleményem.Elnézésedet kérem ha elvettem a kedved,de én személy szerint igy látom a dolgokat.
2010. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem is megfordult a fejemben már az,hogy van valakije,de 100%-ig sikerült róla megbizonyosodnom, hogy nincs. Nem akarok váratlanul odaállítani,az bunkóság lenne. Talán várok még egy kicsit,aztán ha továbbra sem történik semmi,akkor rákérdezek, hogy miért nem merült fel még soha az ötlet,hogy megismerkedjek a szüleivel.
2010. okt. 13. 15:12
 3/13 anonim ***** válasza:
de épp ezaz, hogy miért nem kérdezted meg idáig? lehet eszébe sem jutott, vagy nemtudom. mond meg neki, hogy szeretnéd lassan megismerni a szüleit, ha már az összeköltözést tervezitek.
2010. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom,eddig valahogy nekem is kiment a fejemből...
2010. okt. 13. 15:49
 5/13 anonim ***** válasza:
arra meg nem gondoltal te nagyon okos 20 eves lany hogy a te 30 eves baratod hazas ember,mar van csaladja? nincs tul sok eszed. 95 szazalek hogy van gyereke is. gratulalok!
2010. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nyilvan van csaladja. teged csak ugy ku....at. kar hogy eddig meg nem jottel ra.
2010. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én az első vagyok.Minnél előbb deritsd ki mi a helyzet.Majd ird meg,hogy mi volt.Előre is köszi.És sok sikert a dologhoz.
2010. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

15:52


Nincs neki se családja,sem pedig gyereke. Rengeteg a közös ismerősünk,tudnék róla már régen...Azonban te sem lehetsz túl sok ésszel megáldva,ha képtelen vagy a szavaidat megválogatni,te primitív őstulok. :)

2010. okt. 13. 16:12
 9/13 anonim ***** válasza:
1....Jó volt ez a beszólás..tetszett
2010. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor meg nem szeret,cak ugy vagy neki,mint nekem egy uveg mez.. nyilvan nem normalis ez az eset,de te is belatod hogy van valami takargatnivaloja??? vagy nem esett meg le? agya....lagyult.
2010. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!