Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideje tartó párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideje tartó párkapcsolat után mutatott be a párotok a szüleinek? (És fordítva)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A téma indításának célja az volt, hogy megtudjam, nagyjából mennyi idő után mondta azt a párotok, hogy ismerd meg a szüleit? És ti mikor mutattátok be a saját családotoknak?


Még azt is hozzáfűzhetitek, ha időtök engedi, hogy szerintetek mikor jön el egy kapcsolatban az az idő, amikor azt lehet mondani, ez egy KOMOLY kapcsolat?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat! Legyen szép délelőttötök!


2011. okt. 20. 07:26
 1/9 Beviz Elek ***** válasza:

Azt nem tudnám időhöz kötni, hogy mikortól komoly a kapcsolat. Ez szerintem teljesen az érzelmektől függ.


A bemutatás nálam mindig gyorsan ment. Ha van valaki úgyis már az elején áthívom, mivel apum elég laza. Sokszor már akkor ismeri a lányt, amikor még össze sem jöttünk.

2011. okt. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem. A komoly kapcsolatot nem is időhöz gondoltam kötni, hanem úgy értettem,nektek mikortól az?


Amikor megvan a bizalom, a tisztelet, a szenvedély,esetleg összeköltöztök?


De mondjuk a bizalom 1 hónapos kapcsolatnál is fennállhat, az mégsem nevezhető komolynak.


Ha időben nem is mérhető, de talán ha hűségesen egymás mellett vagytok 3-4 éve, az már talán az. Nem?

2011. okt. 20. 08:17
 3/9 anonim ***** válasza:
A mostani barátnőmmel kb fél éve jártunk, amikor kölcsönösen bemutattuk egymásnak egymás szüleit.
2011. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb 1 év után mutatott be a szüleinek a barátom( még vártam volna vele). Én 2 év után mutattam be őt a szüleimnek
2011. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk pár hónap után megtörtént a bemutatás,és én kb.innentől tudtam,hogy a barátom nagyon is komolyan gondolja velem(persze,előtte is éreztem már),mivel nagyon szereti a családját,ezért az már egy biztos jel volt,hogy nekik bemutatott.Egyébként az ő esetében mikor összejöttünk,már éreztem,hogy ebből tényleg lesz valami,előtte másfél évig voltunk elég jó barátok,szóval volt időnk kiismerni egymást.
2011. okt. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 LadyLee ***** válasza:
Legkorábban szerintem fél év után merülhet fel, 1 év körül pedig már illik túl esni rajta.
2011. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, ha a férfi bemutatja a nőt a családjának (feltéve, hogy nem tiniről van szó, aki bárkit hazahord), akkor komolyan gondolja vele. Ti is így látjátok?
2011. okt. 20. 15:51
 8/9 LadyLee ***** válasza:

Igen - nyilván annak a jele, hogy komolyan gondolja.


És ha évek telnek el úgy, hogy ez nem történik meg, akkor az pedig pont az ellenkezőjének a jele.

2011. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Természetes. :)
2011. okt. 20. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!