Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem találom Édesanyámmal a...

Nem találom Édesanyámmal a közös hangot, amióta elköltöztem otthonról, hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
24 vagyok, és hetente min. 1x találkozunk. De nagyon feszült, ideges, rossz a munkahelye, a főnöke, a kollégái, nincsenek barátai, se párja, szóval csak én vagyok neki. Bántja nagyon, hogy a lakásba, amit apámmal vettek nekem nem jöhet, csak előzetes bejelentkezéssel, mert a páromat zavarja nem csak Anya, hanem a saját szülei is. A saját szülei is sok neki egy hosszú hétvége után. Amúgy ketten a párommal a hétköznapokban jól kijövünk, én nagyon szeretem anyukámat, de látom nincsen az életében rajtam kívül olyan dolog, ami boldogsággal és nyugalommal töltené el. VOlt egy kutyánk, 6 hónapja veszítettük el én is ennyi ideje élek külön tőle, azt mondta még egy kutyát nem akar, mert este későn ér haza és nem tudja sétáltatni vinni, egész nap egyedül a kutya bekattan oké. Nyuszinak meg nagy hely kell azt sem akar tartani. Szóval tökéletesen azt a látszatot kelti, hogy jól elvan egyedül, de persze, hogy egyedül senki sincsen el. Látom az arcán, hogy össze van törve, most mit tegyek? pasizni nem tudok helyette. Lehet többször el kéne járnom vele valahova?
2012. febr. 24. 23:26
 1/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy időt szántok a válaszra!
2012. febr. 24. 23:30
 2/4 A kérdező kommentje:
de hétköznap hova? és mikor mennénk el? hétvégente meg tényleg jövök haza, de a párom ezt is megjegyzi, hogy nem bírok ki egy hétvégét anélkül, hogy haza ne járnék, elmondtam neki a dolgot, és azt mondta rendben, akár ott is aludhatok hétvégén. De szeretném élni a saját életemet, amit egyébként nem kértem, és szeretnék egy vidám szülőhöz hazatérni.
2012. febr. 24. 23:34
 3/4 A kérdező kommentje:
a holnapi napot együtt töltjük, még volt feladatom a számítógépen, ami határidős, egyből hozzá jöttem dolgom vgeztével, beszélgettünk még evés közben is beszéltem, amit egyébként sem szeretek, mert így nem lehet jóízűt enni... De akkor is beszélgettünk, meghallgattam, majd egyszer az este folyamán kiakad, most fontos, amit csinálsz? Mondom igen, miért gondolod, ha számítógépezek, az csak hülyéskedés lehet? és vitatkoztunk egy "jót"
2012. febr. 24. 23:37
 4/4 anonim válasza:

Maradj vele barátságos.

De a te életedet te éled és a sajátját ő.

Ha neki az az élete, hogy vinnyog, hibáztat téged, érzelmileg zsarol, attól még neked nem kell ebben a játékban részt venni.

Amikor a férjed és az anyád között kell választanod, akkor mindig a férjed legyen az első.

2012. febr. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!