Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjek ugyanúgy reagálnak,...

A férjek ugyanúgy reagálnak, ha a feleségük nézeget más férfiakról képeket, mint amikor a férjük más nőkről?

Figyelt kérdés
Volt itt egy kérdés arról, hogy mit tegyen a feleség, ha a férje más nők meztelen képeit nézegeti. Megfordítva a kérdést: ti férjek mit tennétek, ha a feleségetek más férfiak képét nézegetné az interneten? Hidegen hagyna benneteket vagy szólnátok ezért, esetleg el is válnátok, ha túlzásba viszi? Csak őszintén!
2009. jún. 6. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Nő vagyok, de gyakran nézegetek "szép fiúkat". Szörnyen tetszik a kidolgozott izmos test. A férjem is ilyen, de attól még nézek mást is. Kaptam már tőle naptárt szép fiúkkal, ha az utcán van egy ilyen fiú, akkor szól nekem.

És ő ugyanígy nézeget lányokat.

több mint 20 éve vagyunk boldog házasok.

2009. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
46%
Hy! Az én feleségem is megnézi a jó pasikat, sőt, mondja is nekem, hogy odanézz, de jó feneke van, vagy micsoda szép háta, izmos karja van, stb. Engem ez nem zavar, nézze csak, ha tetszik neki. Inkább arra ösztönöz, hogy ne legyek "puding", és legfőképpen nekem mondja azt, hogy fúú, de jó a tested ( mondja is :-) ). A másik, amiért nem zavar: én is megnézem a szép nőket, ez van. 8 éve vagyunk együtt.
2009. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Mi is van hogy az utcán kibeszéljük a csajt, pasit...

Szeirntem ez a legjobb, minek takargatni egymás elől ezt, ezt mindenki tudja, hogy ez így működik.

egy kapcsolatban a párom úgy szokta mondani, jó, ha egymás barátai is tudunk lenni - hosszú távon fontos, tehát a fiú a barátnőjének simán elmondhassa ez a csaj... a lány meg hogy ez a fiú... ezt szeirntem főleg a fiúk értékelik, nekünk nőknek tán nem olyan fontos hogy hangosan kommentáljuk, de a fiúknak jó, hogy nem kell lesütni a szemüket, és úgy tenni mintha, mert barátnő féltékenykedik... inkább jobb megosztani egymással ezt is!



szerintem egy ál dolog, van ilyes ismerős, hogy felesége előtt egy mintaférj, szinte papucs, de ha fiúkkal van körbe véve ugyanúgy kommentálja a csajokat...

2009. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem azért vagyok együtt valakivel, hogy én, vagy ő mást nézzen. Beteges.

Egyébként nagyon jól megvagyunk, 3 éve.

2009. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon jó kérdés!

Mi 20 éve vagyunk együtt, és bár állítólag féltékeny természetű vagyok, engem nem zavar. Én is megnézek egy szép lányt, gondolom ez természetes, nyugodtan nézzen meg a párom is egy szép kisportolt testű pasit, ezzel nincs semmi gond.

Sőt!!! Egy kicsit növeli a férfiakban a tesztoszteront, legalább odafigyelünk magunkra és nem plöttyedünk el!

Hajrá lányok!

2009. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem probléma, ha akár férfi, akár nő megnéz egy szép nőt, jótestű férfit. Csak tudni kell azt, hogy hogyan nézd meg. Volt már példa arra, hogy az én férjem úgy nézett meg egy szép és csinos nőt, hogy hozzávágtam a jeggyűrűmet.
2009. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát igen, más megnézni, és más megkívánni.Amikor már kocsányon lóg a szeme ,és szinte ráugrana a nőre a férfi, és úgy nézi a másik nőt a párja jelenlétében az már szerintem undorító.Ízlésesen feltűnés nélkül is meg lehet valakit nézni.
2009. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is álságos dolog azt mondani "az én férjem nem néz meg más nőt", dehogynem! Legfeljebb nem akkor mior ott vagy mellette. Ez teljesen normális ha az ember legyen férfi/nő megnéz egy ellenkező nemű egyedet. Mi is jól kibeszéljük a témát. 12 éve vagyunk együtt. És megfigyeltem ha megbeszéljük már nem annyira érdekes a férjemnek a dolog, megnyugtatólag hat rá.:)
2009. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Mi ha együtt megyünk a férjemmel valahová és látunk valami szép nőt/férfit, akkor rendszerint kommentáljuk. Nekem nem esik rosszul és gyanítom neki sem. Attól még, hogy megnéz más nőket és esetleg tetszenek is neki, tudom hogy engem szeret és nekem ez elég.
2009. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Hm, csakhogy mi van akkor, ha a pàrod egyik volt pasijànak a meztelen fotòit nèzegeti???

Errol szòlt az eredeti kèrdès.

ès ami ezt a kèrdèst illeti, az èn fèrjem azt nèzzen meg, akit akar, amikor nem vagyok vele. DE ha èn is ott vagyok, legyen benne annyi tisztelet, hogy ne bàmuljon màs noket. Nem fèltèkenysèg beszèl belolem, hanem ennyi tisztelet minden nonek kijàr.

Ti pasik elgondoltàtok màr, milyen megalàzò egy nonek az, hogy màs nocit bàmultok, mikozben vele sètàltok karon fogva???

2009. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!