Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anyukám folyton...

Mit tegyek, ha anyukám folyton piszkál amiatt, hogy a barátom alacsonyabb nálam?

Figyelt kérdés

Minket nem zavar, még magassarkút is szoktam felvenni, ha ő mellettem van, pedig úgy még szembetűnőbb a különbség... Nem vagyok magas lány (166 körül), de a barátom így is alacsonyabb... Anyukám viszont folyton beszól miatta nekem, azt hiszi, vicces... Mit csináljak vele? Mert EZ nagyon zavar!


L20


2012. febr. 26. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem valahol mélyen téged is zavar, különben nem érdekelne mások véleménye. Mint nő, gondolom sokat adsz a külsődre és anyukád sikeresen bogarat ültet a füledbe, hogy nevetségesen nézel ki a párod mellett, és ezt mások is így gondolják. Nem szabadna foglalkoznod vele, sok ilyen párt látni.
2012. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer szólt be és megmondtam neki, hogy én SZERETEM ezt az embert és ne bántsa. Se őt, se engem, se minket.

Azóta EGYSZER SEM volt negatív kritika.

Együtt is vagyunk már 4,5 éve, befejezték, megszokták...


Még a párom családjában van egy néni aki folyton megjegyzi, hogy "hogy megnőttél" :)) pedig egy centit nem nőttem mióta megismertem a páromat és még magas sem vagyok a 168 cm-emmel.


22-L

2012. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Mi az, hogy beszól. Mondd meg neki, ha legközelebb beszól, hogy kicsi a pasid, hogy "a jóból keveset adnak", vagy "kis ember nagy szerszámmal jár" vagy más hasonló visszaszólást.
2012. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


"Szerintem valahol mélyen téged is zavar, különben nem érdekelne mások véleménye." - Nem a véleménye zavar, hanem az, hogy PISZKÁL vele, ami idegesítő. Még itthon éltek, tehát elég sokat hallgatom.

2012. febr. 26. 14:27
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

ismerek ilyen lányt én is. elég magasnak számít, 175cm, és mindig kifogta a 170 körüli fiúkat. nem bántotta érte senki, de mindig mosolyogtunk, ha bemutatta az új barátját.

volt neki pár magas pasija is, de azok általában suttyók voltak. naja, jóból kicsit mérnek :)

2012. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tényleg furcsa és megmosolyogtató egy ilyen pár, másokat is láttam, hogy vigyorognak az ilyenek utcán, buszon stb., de azért az túlzás, hogy állandóan ezzel szekál.
2012. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Én nem hiszem, hogy téged nem zavar. Nem is az a legnagyobb baj, hogy magasabb vagy néla, de ha 166nál is kisebb, az tényleg nevettségesen nézhet ki egy felnőtt embernél, nem csodálom, hogy furcsálja anyukád. Gondold el, neki te vagy a legszebb a világon és azt látni, hogy te pont egy ilyen alacsony párt választottál. Huh, azt hiszem engem is zavarna. Lehet lepontozni.
2012. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mennyire lenne jó ötlet előhozni neki, hogy én sem szólok be neki amiatt, amiért ő egy elég dekoratív, jó testi adottságokkal, szép arccal megáldott nő, ennek ellenére a nevelőapám, aki pedig neki a párja, egy női szemmel nem túl vonzó, elég vékonyka ember... Megbántani nem akarom, ráadásul nagyon bírom nevelőapámat is, de nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e... Talán ebből érezné, mennyire gáz, amit csinál... Erről mit gondoltok?
2012. febr. 26. 16:00
 9/16 A kérdező kommentje:
Mert igazából inkább erre szeretnék választ, nem arra, hogy vajon mennyire festünk nevetségesen. :)
2012. febr. 26. 16:01
 10/16 anonim ***** válasza:
Hülyeség.
2012. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!