Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan vagyok mint az anyukám?...

Olyan vagyok mint az anyukám? Ezért nem vagyok népszerű?

Figyelt kérdés
Se barátnőim, se barátom, a családom is kezd elfordulni tőlem. Ma pl nagyon rossz napom van: elmentem bevásárolni, és tudom hülyeség de semmi jó érzés nem volt bennem. Pl olyan apróságok hogy kapok valami pozitív visszajelzést hogy jól nézek ki. Nekem erre szükségem van, nem mintha számítana, mert így is sz*rnak érzem magam külsőleg és belsőleg is, de legalább 2 percig elhiszem hogy talán jó vagyok.
2012. febr. 23. 12:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg találkoztam egy sráccal akivel ha összefutok mindig az jut eszembe hogy milyen helyes, elfogadnám. Tetszett mindig. Lett neki barátnője, és olyan fura érzés fogott el, mikor kézen fogva mentek, meg ahogy előre engedte maga előtt, megpuszilta stb. Nem azért mert szerelmes vagyok vagy ilyesmi, amúgy annyira nem érdekel, csak az jár a fejemben hogy vajon egy ilyen lány mivel jobb mint én. És akkor kitalálom hogy szebb, okosabb, humorosabb, kedvesebb, én meg egy sz*r semmire való vagyok. Én senki érdeklődését sem keltem fel, összesen 2 fiú akart meg*** de úgy hogy normálisan, úgy senkit sem érdekeltem soha. Senkinek sem kellek, mások meg igen. És állítólag anyukám is kinézett magának valakit, aztán az a srác meg a barátnőjével akart összejönni...És hazaértem, tiszta ideg voltam, össze is vesztem az itthoniakkal, és azóta csak sírok, sírok....Jó, lehet hormonális, mert éppen ciklusban vagyok, de legjobb lenne csak aludni, aludni hogy ne gondolkodjak.
2012. febr. 23. 12:05
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idős vagy, hogy ilyen h.lyeségen agyalsz?

Biztos hasonlítasz valamennyire anyukádra, de ha ronda és utálatos vagy, akkor is lehet pasid, olyan nincs, hogy valaki senkinek sem tetszik, csak ne a legmenőbb csávókat nézd ki. A külsődön meg emeld ki, ami szép, hordjál szép ruhákat és sminkelj, akkor szebbnek fogod érezni magad, ez jót fog tenni az önbizalmadnak, és ha nem savanyú képpel mászkálsz, akkor talán a pasik is kedvesebbek lesznek veled.

2012. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
azért, mert nincs önbizalmad. Én is ilyen voltam. pici vagyok, (mostmár) kövér is vagyok :(, az arcomat sem szeretem. Semmi nem tetszett magamban. nem mertem levetkőzni a strandon, mondván kövér vagyok. Na, ha akkor tudom,hogy 25 kg-t fogok hízni, nudiztam volna. Azóta egyébként lett párom, pontosan 100 nap múlva lesz a férjem :) kicsit tanuld meg magad értékelni. Biztos van benned is olyan jó tulajdonság, ami szerethető. Ne légy depressziós és önutáló, mert az nagyon kihat sajnos az emberi kapcsolataidra. Ha negatív a kisugárzásod, azt megérzik mások, és ugyanúgy fognak hozzád viszonyulni. Én sem vagyok magammal külsőleg megelégedve, a mai napig csodálkozom, hogy lehet, hogy engem valaki el akar venni. Viszont sok barátom van, mert nyitott vagyok, sokat mosolygok, szeretek csacsogni. Igaz, van nagyon sok negatív tulajdonság is bennem. De próbálom a jókat előhozni. És ha vidám vagyok, más is az, nem rontom a kedvét, szívesen beszélgetnek velem. Legalább is remélem. Te is próbáld a jó dolgokat meglátni, meglásd, máshogy fognak hozzád állni, és a kedved is jobb lesz :)
2012. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

20 elmúltam pár évvel, maradjunk ennyiben....


De én semmi szépet sem látok magamon, még olyat sem amit ki lehetne emelni. Egyedül talán azt hogy magas vagyok, és hosszú lábaim vannak, állítólag az szép, de közben meg mégis az alacsony lányok a népszerűbbek.


Még a smink sem segít rajtam, összesen 2-szer voltam kisminkelve, és mindkétszer visszanézve magam nem tetszik. A hajam sem dús, vékonyszálú, 2-3 alkalommal volt alakalmi hajam, és azt is lehurrogták hogy miért ilyen, miért nem olyan stb. Amúgy nagyon hasonlítok a tesómra, sokszor ha ránézek olyan érzésem van mintha magamat látnám mert olyanok a vonásai, de közben meg őt mégis szépnek látom. Neki ennyi idősen már vőlegénye volt, én meg...

2012. febr. 23. 12:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Tudatosítanod kellene magadban, hogy az anyukád élete az övé, az anyukád, de mégis csak más ember.Nem azért történnek veled bizonyos dolgok, mert vele is az történt.

Mondok egy példát, itt vagyok én, se munkám, se párom már évek óta, beteges is vagyok, tehát mostanság egy "szerencsétlenség", a lányomnak meg jó kapcsolata van, talpraesett, céltudatos

2012. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a vékony lábaidat hangsúlyozd rövid szoknyával (ne mínuszban). Ha szép a bőröd, akkor szempillaspirál és szájfény nagyon feldob akármilyen arcot, elrontani sem tudod. A hajad, ha vékony szálú, akkor a vállig érő fazon biztos jól áll. A magas nőket meg jobban észreveszik, nem hiszem, hogy alacsonyság előny lenne. Semmi olyat nem írtál, ami miatt rondának kellene érezed magadat.
2012. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20 elmúltál pár évvel...leírásodból mégis egy 16 éves kis fruskára gondoltam. :)
2012. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kapok egy képet?
2012. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt mondod, kétszer voltál összesen kisminkelve, és nem tetszettél magadnak. A sminkelést meg kell tanulni, mindenkinek más színek, stílus áll jól! Az én anyám kozmetikus volt, sok mindenre megtanított, de egyedül is ellehet lesni tippeket. A jó smink nagyon-nagyon sokat dob egy nőn.


Egyébként meg, akár hülyén hangzik, akár nem, a következőt javaslom. Írd fel egy darab papírra minden tulajdonságodat, dolgodat amit nem szeretsz magadban. írd le azt is, milyen negatív mondatokat szoktál magadnak mondogatni: pl. utálom magam, stb.

Utána javítsd ki ezt a listát. írd le, hogy milyen jó tulajdonságaid vannak. Jasvítsd ki a negatív mondatokat pozit jvra. És mától kezdve állandóan mondogasd magadnak: pl. szép vagyok, kedves vagyok, jókedvű, a pasik kedvelnek, sok barátom van. Mondogasd, mondogasd, mondogasd.

Hihetetlen, de segít.

2012. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én szürke egér voltam, 18 éves koromig senki észre se vett, csak olyan pasik, akiknek mindegy milyen nő, csak lyuk legyen.

uncsin öltözködtem, uncsi volt a hajam, nem sminkeltem magam, félénk voltam, meg se mertem szólalni - nem csoda hogy aki rámnézett, szinte ásítozott.

aztán meguntam, és rámásztam a legfélénkebb fiúra.

az meg persze örült hogy végre van csaja, mert előtte el se merte magáról hinni hogy lesz.

3-4 hónapig elvoltunk, akkor lett végre elegem a stílustalanságomtól.

elmentem, vagányra vágattam a hajam és szinte fehérszőkére festettem, sminkeltem magam 1000-rel (előtte én is utáltam a sminket meg azt gondoltam hogy rosszul áll, de nem érdekelt, megcsináltam hogy csakazértis felfigyeljenek rám a pasik, ha már úgyis ez tetszik nekik..). kivágott, "menő" ruhákat vettem, a hosszú combjaimat fitogtattam és máris özönlöttek a pasik.

persze a legtöbb elég idióta, de azóta kapom a pozitív visszajelzéseket :D

volt pár rövidebb kapcsolatom, de rájöttem hogy nem is akarok hosszútávút, amit annyira hajszoltam, és akkora mérhetetlen kincsnek tartottam annakidején, amikor az összes korombeli szinte hencegett vele, hogy mióta van párja.

én nem rúgom fel egy pasi miatt az életem, azok jönnek-mennek, majd ráér később is, ha valóban szerelmes leszek egyikbe.

addig élvezem a függetlenségemet, bírom az új stílusomat és elégedett vagyok azzal, amit kihoztam magamból.

2012. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!