Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvertem egy fiút, mit tegyek?

Megvertem egy fiút, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok fiú is.. BArátnőmmel járt,megcsalta nem is egyszer,csúnyákat mondott rá,égette,kihasználta.És tegnap buliba odamentünk elkaptuk ketten és megvertük.. nem mondom ott volt 12 haverja azok meg csak röhögtek,mi meg ketten megvertük,és erről beszél mindenki + nagyon rossz érzés :( barátnőm verekedés után beszélt vele,megbeszélték dolgokat,barátok lesznek stb . de nekem akkor is rossz mit tegyek? belátom hibáztam :( 16/L
2012. febr. 26. 21:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Azért tegyük hozzá, elég nemes dolog volt a barátnődért ilyet tenni, de nem mindenre megoldás az ütés, lehet jobb lett volna csak simán nem foglalkozni vele. A barátnődet meg támogatni mindenben, de azért jó barátnő lehetsz. Amúgy az a mondat mit jelent (lehet nehéz a felfogásom) hogy '16 éves vagyok fiú is.. ' ez azt akarta jelenti, hogy te is 16 vagy és a fiú is? 14L
2012. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
tudom,bánom,hogy neki mentem,jobb lett volna beszélni.Ám igen a fiú is 16 éves :)
2012. febr. 26. 21:37
 3/24 anonim ***** válasza:
49%
első vagyok: Nem igazán kell bánnod, neki kellene elszégyelni magát, hogy megverte egy lány, és megérdemelte, de nem volt helyes :)
2012. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 bánomisén ***** válasza:
68%
A fiú azt kapta, amit megérdemelt. Persze azért nem kellett volna elpáholni, de ha már így alakult, tedd túl magad rajtja. Kiálltál a barátnődért, ez mindenképpen szép dolog. A kivitelezésen még egy kicsit finomíts és nem lesz semmi gond :-)
2012. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Tactical ***** válasza:
100%
Szánalmasak vagytok. Szép és jó dolog kiállni egy lányért, de soha ne 2 az 1 ellen.
2012. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Lehet,de neki ott volt 12 haverja egy se ment oda.-.- meg ő magasságba 3 fejjel nagyobb,szóval égés is,hogy megverte 2 alacsony lány..
2012. febr. 26. 21:44
 7/24 bánomisén ***** válasza:
32%
Előző: két lány egy fiú ellen szerintem épp egálban van. Ahogy olvasom, a srác haverjai szerint is, mert csak röhögtek :-))
2012. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nem röhögtek szakadtak :DD de téll. kérjek tőle bocsánatot..? :S
2012. febr. 26. 21:46
 9/24 Tactical ***** válasza:
72%

Elnézést, úgy látszik rosszul értelmeztem a dolgokat.

De akkor is szánalmasak vagytok! :)

Két csaj elvert egy fiút, nem nagy szám. Ha visszaütött volna, akkor még jobban megjárja a dolgot.

2012. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 bánomisén ***** válasza:
34%
Én nem kérnék. Ha tényleg ilyen mocsok módon viselkedett a barátnőddel, akkor mentegetőzzön ő, neki van oka rá. Nálad csak elszakadt a cérna, és úgy tűnik, ez mindenkinek nagyon tetszett!
2012. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!