Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves leszek és még soha...

14 éves leszek és még soha sem kerültem a barátságnál közelebb egy fiúhoz sem, nem azért mert nem szeretnék megismerni egy fiút közelebbről. Viszont több ismerősömnek már volt barátja. Velem van valami baj?

Figyelt kérdés
és most semmi komolyabb kapcsolatra nem gondolok, csak az ilyen korban általános kis együtt járásra.
2012. febr. 3. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

nem kell elsietni nyugi! Mindenkinél máskor van itt az ideje!

ne feledd: ha jól választasz többet nyersz. A jóra mindig várni kell. Mások meg ne érdekljenek.

2012. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Az "együttjárás" nagyon jó dolog.. :)) Majd eljön az ideje, hamarosan, nem késtél le semmiről még, és nem is fogsz:)
2012. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
17 vagyok, és nekem sem volt még barátom, sőt, ismerőseim egy jó részének sem. Ez alapján döntsd el, hogy van-e baj veled.
2012. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
86%
Soha ne az motiváljon téged, hogy "bezzeg a többi ismerősöm". Nem lóverseny ez. Nagyon fiatal vagy még, ne siettesd a dolgokat.
2012. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy lemaradva semmiről, emiatt ne aggódj.

Néha elgondolkodom azon, hogy inkább azzal van a gond, aki általános iskolás korában "elfogyaszt" már több fiút is...

Szóval türelem, majd eljön!!!

2012. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első barátommal 15 és fél évesen jöttem össze, ő akkor 20 éves volt. Fél év múlva szakítottunk. Két év múlva (elég kalandos módon) újra összejöttünk és több, mint egy éve újra egy pár vagyunk.

A szakításunk oka legfőképp kimondatlanul is az volt, hogy még nagyon gyerek voltam, nem voltam kész egy párkapcsolatra, még a komolytalan együtt járásra se.

Ezzel azt akarom mondani, hogy ne bánd, hogy még nem volt barátod, semmiről nem késtél le, élvezd még, hogy gyerek lehetsz.

19/L

2012. febr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy 14 éves kislánynak még nem is kell közelebb kerülnie semmien fiuhoz. Ráérsz még ezzel foglalkozni, attól egy lány nem lesz menőb ha minél több fiúja volt.
2012. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!