Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti egy 16 éves fiút...

Szülők! Ti egy 16 éves fiút meddig és hogy engednétek el szombat esténként bulizni?

Figyelt kérdés
Esetleg egy közeli nagyobb vároba (~20km, és kb Békéscsaba méretű) elengednétek?
2011. szept. 10. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha más városról van szó, akkor az az egy gond van, hogy hogyan jön haza? Mert ha helyben vagyunk, akkor elengedném utolsó buszig, vagy esetleg éjfélig, ha könnyen haza lehet jutni, de a távolsági buszok nem tudom, hogy járnak.
2011. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Éjfélig, utána meg mennék érte/hazajönne egy barátjával akiért jönnek végső esetben taxi, de az is csak úgy, ha többen mennek vele mert akkor a költség oszlik. 20 kmre kb 2000-3000 a taxi szerintem, ha meg nem állandó ez a bulizás egyszer beleférne. Egy ismerősöm a gyerekét úgy engedi el, hogy a másnapi buszig (ami fél 6kor jön).
2011. szept. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Én 16 éves fiú vagyok, és bármeddig elengednek :P Volt már olyan is h egy haveroméknál aludtam szal másnap este mentem haza :D De dobtam nekik egy smst és így oké volt nálunk nincs ebből gáz
2011. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
11-12-ig, más városba nem engedném.
2011. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ja azt kihagytam hogy ott aludna egy barátjánál és másnap jönne... azt megengednétek?
2011. szept. 10. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha beszéltem a szülőkkel, és ismerem a barátját és biztosítanak róla, hogy hajnalig nem buliznak és császkálnak odakint, akkor meg.
2011. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!