Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért felejtette el a saját...

Miért felejtette el a saját nagymamáját?

Figyelt kérdés

Az egyik unokaöcsém 8 éves. Körülbelül 1 órányira laknak tőlünk. Nagyon sokat járunk/jártunk hozzájuk.

1 éve meghalt a nagymamánk. Ő is nagyon sokszor ment oda vagy ők jöttek hozzá. És egy héten többször is beszéltek telefonon. Jóba voltak.

Aztán pár hónapja amikor voltam náluk az unokaöcsém ilyet szól : "Anna, emlékszel még arra a nénire aki mindig nálatok volt amikor ott voltunk? Össze volt fogva a haja és bottal járt."

Én meg kinyögtem, hogy az a nagymamád.

Ő meg azt felelte, hogy "nem, nem ő. Nekem csak egy nagymamám van aki *(falu neve)* lakik.

Hát én csak néztem.

Egy kicsit beszéd hibás a gyerek.

Miért felejtette el a saját nagymamáját? Pedig a temetőbe is viszonylag gyakran járnak.

16/L


2012. febr. 27. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Hoppá.... Itt valami gáz van. 7 éves koráig élt, ilyenkor már nem szabadna elfelejtenie...


A gyerek szüleinek mondtad?

2012. febr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
az en nagypapam 8 eves koromban halt meg, ennek mar 22 eve, a mai napig emlekszem ra, es nagyon sok kozos dologra, igaz szoros kapcsolatban voltam vele. szerintem nem volt koztuk semmi szemelyes kapcsolat es ezert nem emlekszik ra ugy mint a nagymamajara, vagy pedig mas baja van a gyereknek.
2012. febr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Előző, ez lesz: "vagy pedig mas baja van a gyereknek."...
2012. febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem elfelejtette, hanem gondolom igen erősen "belénevelték" azt, hogy ő már nincs, és csak 1 nagymamája van, miután meghalt a másik. Valószínű nagyon hiányolta, sokat sírt utána... ilyenkor szokták drasztikusan felvilágosítani a gyerekeket, hogy az illető személy már nincs többé. Úgyhogy nem vele van baj, természetesen nem felejtette őt el, de már egy nem létező személy számára. Amíg gyerek és nem nagyon fogja fel a halált, addig ez így lesz.
2012. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!