Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknek nincs időtök/...

Anyukák, akiknek nincs időtök/energiátok a gyerek mellett a háztartásra, miért nem akartok várni a 2. gyerekkel?

Figyelt kérdés
Kérlek ne ugorjatok a torkomnak, komolyan érdekel a véleményetek, hátha jobban megértem!
2012. febr. 27. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert nem akar visszamenni dolgozni

2. Mert nincs hova visszamenni

3. Mert kicsi korkülönbséget szeretne

4. Egészségügyi okok miatt javasolta a doki hogy x évig szüljön, mert utána már rizikós (ismerek ilyet, kettőt is)

5. Le akarja "tudni" a gyerekszülést, és utána úgy karriert indítani, hogy már ne kelljen megszakítani, mert állásinterjún is megmondhatja, hogy már nem fog szülni menni, nem akar több gyereket.

5. Kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond - ha nincs idejük a háztartásra baba mellett, akkor egy totyogó dackorszakos mellett még annyira sem lesz.



Majd ha még eszembe jut, írok :)

2012. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Vagy lehetséges az is, hogyha valaki fiút szült, most szeretne egy lányt is, bár ennek 50% esélye lenne hogy sikerül is
2012. febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Talán azért, mert hamar egymásra talál a 2 gyerek és eljátszanak később, könnyebb lesz a háztartás. Ha nagy a korkülönbség nem játszanak el és ez a probléma fent áll későbbiekben megint.
2012. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: ezek jó lehetőségek, köszönöm


Második: ezt értem, de miért nem lehet pár évvel később?


Harmadik: a húgom 3 évvel fiatalabb nálam, az öcsém 8 évvel. Csak az öcsémmel tudtam játszani, a húgommal soha. És ők is jól elvoltak együtt 5 év különbséggel.

2012. febr. 27. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!