Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet helyre hozni és...

Hogyan lehet helyre hozni és meggyógyítani egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Elég sokat veszekedtünk mostanában,tudom a párom jót akart nekem,nem hallgattam rá,nagyon bánt,mentem a hülye fejem után,elég tüzes természetem van és nem gondolkodom és tervezem meg előre a dolgokat.Tudom hogy én szúrtam el,félek hogy elveszítem,nagyon szeretem őt!Sokszor nagyon csúnyán beszéltem vele,pedig tudom hogy csak jót akar nekem.Nagyon rosszul érzem magam,alig akar velem beszélni,hogyan békíthetném ki és hogyan lehetnénk újból boldogok?Amúgy nagyon jól kijövünk de kicsit besokalt tőlem és a gondjaimtól.
2012. febr. 27. 20:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Félek hogy elveszítem!Soha nem szerettem még ennyire senkit és soha nem jöttem ki így senkivel.
2012. febr. 27. 20:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel. Ülj le vele beszélni és kérj tőle bocsánatot. Ha ő is ennyire szeret téged mint te őt akkor biztos, hogy meg fogja neked bocsátani.
2012. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok,mint te.pontosan....Meg kell beszélni,és idot hagyni a másiknak,hogy megbocsásson.Remélem sikerul,nektek és nekunk is...Mert nagyon szeretem,és nekem o az életem szerelme.
2012. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!