Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesómmal hogyan tudnék jobb...

Tesómmal hogyan tudnék jobb kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Én 15 éves lány vagyok, tesóm meg 17 éves fiú.

De nem jó kapcsolatunk van. Mindig piszkál, kötegszik, beleszól mindenbe. Bevallom néha én meg ezekre vissza szólok.

De elnézem az osztálytársaimat, barátaimat. Ők jó kapcsolatban vannak a testvérükkel. Közös képeket csinálnak. Na ezt pl. az én tesóm álmában sem csinálná.

Ha megy valahova sose mehetek vele mert "minek?" kérdi ő. Szeretnék vele jobb kapcsolatba lenni de nem foglalkozik velem. Ha nem az edzésein van akkor általában gépezik.

15/L


2012. febr. 17. 16:28
 1/1 Nagilum válasza:
Elvileg kinövi. :) Ha ő nem akarja, hogy jobb legyen a kapcsolatotok, akkor csinálhatsz bármit, nem lesz jobb. Minden kapcsolat csak annyira jó, amilyennek az akarja, aki kevésbé akarja, hogy jó legyen.
2012. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!