Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Lányok! Szerintetek mi...

Fiúk, Lányok! Szerintetek mi jellemez egy rossz kapcsolatot, és mi lehet szakító/válóok?

Figyelt kérdés

...tudom,mindenki más,mindenkinek van egy sztorija.

Lehet tudnék belőle,kérlek írjátok le a tapasztalataitokat.

Köszönöm


2012. febr. 12. 22:54
 1/6 A kérdező kommentje:

*lehet,tudnék belőle tanulni.

ez kimaradt:)

2012. febr. 12. 22:55
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Minden ember más, ezért minden kapcsolat is az. Nincs séma, nincs kaptafa amire ráhúzhatnánk!

Fontos a kommunikáció, hogy mintkét fél meg tudja beszélni a problémáit a másikkal.

Őszinteség

Tisztelet


Amúgy te egyedül hiába próbálsz mindent megtenni, ha a partnered erre nem vevő.

2012. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha nem tudnánk megbeszélni a problémákat, ha érzéketlenek lennénk egymással szemben, ha érdektelenné válnánk egymás felé. Ha agresszív lenne, ha olyan dolgot tenne ami az én értékeim ellen való...

ha megcsalna, megütne...

ez elég rossz kapcsolat lenne

Az előbbiek hosszú távon, utóbbiak azonnal váláshoz vezetnének részemről

2012. febr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nekem nem voltak nagyon zűrös kapcsolataim, ált. olyan szakítás volt, hogy elhidegültünk egymástól, elmúlt a szerelem.

De amit így eddig elgondoltam, nálam szakítóokok:

-megüt

-komolyabb dologban hazudik (főleg ha a saját bőrét akarja vele menteni)

-hímsoviniszta, és a nő otthon van és főz-féle családmodellt akarja rámerőltetni, a nőket szolgának tekinti/semmibe veszi stb.

-hosszú ideig elhanyagol, és észre sem veszi, és azután sem változtat, ha jelzem (ezt persze nem munkaügyileg zűrös időszakokra értem)

-nem lehet vele megbeszélni a problémákat rendesen, nagyon nem kompromisszumkész

-botrányosan viselkedik nyilvános helyen

-iszik, drogozik, játékgépezik, és többszöri kérés után sem hajlandó belátni, hogy beteg/nem hajlandó magát kezeltetni (ha látok rajta jeleket, persze, hogy megpróbálok segíteni, de ha nem kér a segítségből, akkor a saját biztonságom érdekében továbbállnék)

-nagyon egészségtelenül féltékenykedik

-durván beleszól abba, hogy öltözködjek

2012. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok:

és ha megcsal... azt kifelejtettem...

2012. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen váló ok a feleségemmel, ha megcsaljuk egymást, semmi más!

Rossz kapcsolat: szeretet és a tisztelet hiánya.

De mindenen lehet javítani, és megbeszélni!

2012. febr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!