Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme akkor bárkinek,...

Mi értelme akkor bárkinek, amikor nincs, akire számíts, de senkid sincs. ívoltál már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszasan írhatnék,de nem teszem,mert úgysem tudnám visszaadni,ami történt...A lényeg,hogy a családodtól rengeteg igazságtalan bántást kaptál,tönkretettek lelkileg,holott hatalmas szükséged lenne arra,hogy melletted legyenek....rájössz,hogy senki de senki nincs,akire számíthatsz(1-2 barátot leszámítva).Voltál már ilyen helyzetben?Mit tettél?Én mindig reménykedem valami jobban ilyenkor,de helyette egyre csak több bántás ér...és igen,magamba nézek,de a saját hibáimon kívül,amit mindig beismertem,legalább is nem állt még nekem feljebb a végén,nem fogom magamat olyan dolgokban hibásnak találni,amit pont hogy mások tesznek velem mögöttes érdekek és érzéketlenség miatt...

Mit lehet tenni,hogyha senkid,de senkid nincs és mindenkiben olyan mértékben csalódtál,hogy már már azt mondod hogy nem is vagy rájuk kiváncsi többet,mer ok nélkül semmibe néznek,azt,hogy mi van veled és nem állnak melletted akkor,amikor egyébként is a legnagyobb szükséged lenne rájuk.Ilyenkor mi marad még ?

:(((


2012. febr. 27. 22:24
 1/10 A kérdező kommentje:

* Bárminek

bocs a helyesírási hibák miatt,de nagyon ki vagyok...:((

2012. febr. 27. 22:26
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben. Hát sok sötét gondolatom volt akkoriban... És még barátaim sem voltak, legalábbis olyanok nem, akikre a bajban számíthat az ember.

Te úgy írod, igaz zárójelben, hogy rájuk számíthatsz. De ez a lényeg, nem? Nem szabad azon keseregni, ami nincs, hanem azt kell értékelni, ami van és előre nézni. Változtatnod kell valamit az életeden. Ha úgy érzed, rossz irányba haladsz, vagy épp egy helyben toporogsz, akkor lépned kell, minél előbb. S közben semmi keserűséget nem szabad beengedni a fejedbe.

2012. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az marad még, illetve annak van értelme, hogy ebből a gödörből is felállsz, élsz egy klassz életet, és a példáddal segítesz másoknak, akik később hozzád hasonló helyzetbe kerülnek.
2012. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen voltam ! Én 14 évesen hagytam el a szülői házat tanulni küldtek 400km-re. Innen kezdve csak magamra számithattam mindenben, soha senki semmiben nem segitett,na fel is nőttem hamar. Persze ezt nem kivánom neked. Ja amig tanultam a költséget ha szerényen is és a lakást azt fizette anyám de lelki támaszt azt soha nem kaptam sajnos nagyon sokan belém rugtak és nem volt senki mellettem.
2012. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
csajozz :D
2012. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi...:(( csak ez már évek óta megy,és nem bírom amellett,hogy más bajom is van és pont,hogy lelki támaszra lenne szükségem..:(( jó,hogy vannak barátok,de úgy érzem,mivel egykorúak velem,valahogy nem érzem azt a biztonság érzetet,amit egy idősebb felnőtt adhatna...

(utolsó: csaj vagyok...)

2012. febr. 27. 23:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már jóval idősebb vagok, de nincs családom és barátaim s alig. Rájöttem hogy csak magamra számíthatok, és kénytelen vagyok megoldani magam a problémákat. Átalában sikerül is, hiszen csak akarni kell, így már okoz gondot az egyedüllét.
2012. febr. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"így már nem okoz gondot"
2012. febr. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanebben a helyzetben voltam,de én nem bírtam.Szerencsére találtam olyan embereket,akikre számíthatok és így megmenekültem.
2012. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam és vagyok is ilyen helyzetben és már nagyon nagyon régen megtanultam-ahogy már előttem is leírták-hogy csak is magamra számíthatok.Nagyon rossz,mert nekem is jól esne néha lelkileg "támaszkodni valakire",de sajnos nincs ilyen.Csak Te vagy saját magadnak!Legyél erős és le tudod győzni a problémákat.Nem tudom Te hány éves vagy és neked mi számít idősebbnek,akitől úgymond biztonságot kapsz,én 29 éves anyuka vagyok,ha gondolod nekem írhatsz privát üzenetet,hátha tudok egy kis támaszt nyújtani.
2012. febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!