Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ebben a helyzetb...

Mit csinaljak ebben a helyzetben? (szereto? )

Figyelt kérdés

Szoval anyukamnak valoszinuleg van egy szeretoje. Utobbi idoben korabban megy dolgozni es kesobb jon haza.

Eddig visszafogottabban oltozkodott, most meg mar mereszebben mint en!

A heten kaptunk kulfoldrol egy 15kg os csomagot. Tele volt, milka csokival es edesseggel.

Mint kideritettem attol a faszitol jott 1000%. Tobb osztrak ismerosunk nincsen.

De persze o togadott mindent. De ahogy ezt a szemebe mondtam egybol torolte a csavot az ismerosei kozul facebookon.


Nem ertem mi szukseg volt erre a sok edessegre. Apa jol keres es mindig megvesz nekunk mindent. Anyanak a legujabb telefontol kezdve a legaprobb csokiig mindent.

Apa nem jar el. Munka utan mindig haza jon, es oersze segit is a hazi munkaban, foz takarit.


Szegeny o is teljesen el van keseredve.


Gondoltam h irok a faszinak egy emailt h nincs szuksegunk a szeretet csomagjaira. Jo otlet??


En 20L

Anya 41

Apa 42

Szeretoje 45


2012. febr. 17. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ne szólj szám,nem fáj fejem.Nem igazán kellene beleavatkoznod,legalábbis nem úgy,hogy írsz a "faszinak".Talán ezt a szüleidnek kellene megoldaniuk.És-bár az írásodból úgy tűnik,hogy apukád a tökéletes-én úgy gondolom,ott a mélyben vannak gondok.Én se ma jöttem le a falvédőről(39 éves vagyok),láttam már egyet s mást...
2012. febr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is, ezt nekik kell megoldaniuk... inkább ne csinálj semmit
2012. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Anyám is csalta évekig apumat.Tudtam is róla,de nem szóltam!Nem volt jogom hozzá!Te se tedd,majd ők elintézik egymásközt!

Apud tudja,sejti?

2012. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 2es!Kicsit finomabban,ha kérhetném.Kedves kérdező.Az is lehet,hogy tévesen vonod le a következtetést.Mi van ha anyukád most így érzi jól magát.Mi van ha a munkahely most ezt a tempót diktálja?Mert ugye azt te sem gondolod komolyan,hogy reggel munka előtt majd este munka után egy kis numera?És apukád inkább csak kesereg magában és ölbe tett kézzel nézi ahogy anyukád szeretőt tart?Ne avatkozz bele!!
2012. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ezt a dolgot neked kellene megoldanod, főként úgy, hogy csak gyanúd van, bizonyítékod nincs. A szüleid felnőtt emberek, ha ilyen jellegű problémájuk van, bízd kettőjükre a megoldást.

Önmagában az, hogy valaki kicsit több időt tölt munkában, és csinosan öltözik, még nem bizonyíték arra, hogy van valakije.

Egy 45 éves szeretőnek már van annyi esze, hogy ha ajándékot akar adni, akkor olyasmit adjon, ami kevésbé feltűnő, vagy nem is veszi észre senki. Ipari mennyiségű édességet biztosan nem küldene.

2012. febr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha anyukádnak itt van a szeretője, akkor miért külföldről jött a csoki? Mindek rendelne valaki kintről ennyi cukrot? Vagy ha kint van a pasi, akkor anyukádnak nem lehet az állandó szeretője... érted ugye?


Ha apukád sejt valamit, akkor kérdezze meg anyádat, vagy tegyen ő valamit. A kettejük kapcsolatába nem jó beleavatkozni, mert te sem tudsz mindent. Lehet hogy anyukád a hibás, de az is lehet hogy az apukád hibás inkább hogy eddig jutott anyukád. nem lehet tudni.

2012. febr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem olyan regen ment ki a pasi kulfoldre dolgozni.


anyanak ez mar a 3. ilyen dolga.

meg jo par eve apa kiment kulfoldre dolgozni, es akkor anya lelepett egy pasival, es vitte a 2 tesomat is. es meg fel is jelentette apat h megverte es megszurkodta! Sajat maganak csinalta! meg szerencse h apa kollegai bizonyitottak h o kint volt kulfoldon , es nem tehette.

apa hazajott, teljesen ossze volt torve. de visszafogadta anyat, mivel nem akarta h mi ugy noljunk fel h nem latjuk ot.


aztan 2 eve anya megint lelepett 1 egesz hetre. minden elozmeny nelkul.,

apa el akart valni tole, de anya meghulyult. leborotvalta a hajat, teljesen mint egy dilis.

kb 3 honapig nem szoltak egymashoz. aztan apa megint megbocsatott mivel szereti.


anyanak most van munkjaja eloszor kb 10 ev ota. eddig nem akart dolgozni semi, mivel apa eltartotta. mindig megvett neki mindent.


szoval most megint van ez a faszi. apa nem akarja anyat kidobni, mivel nem lenne anyanak hova mennie. anya szulei nem allnak szoba vele a sok sok hazugsaga miatt.


ahhh ez olyan nehez dolog :( beleszolni nem fogok. csak jo lenne ha nekem is normalis csaladom lenne.

2012. febr. 18. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!