Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vezeti le rajtam a...

Jogosan vezeti le rajtam a feszültséget a lakótársam?

Figyelt kérdés

Most értem haza, és megkérdeztem tőle milyen napja volt. Azt mondta, hogy szörnyű ugyanis megbüntették ellenőrök mert márciusi bérlettel még nem utazhat, és rohadtul nem tetszett neki az sem, hogy úgy kellett kezdenie most a főzést, hogy el kellett takarítania amit én vasárnap főztem. Konkrétan sütöttem húst vasárnap és egy edény ott maradt a tűzhelyen mert a fűszeres olajat még fel akartam belőle használni.

Komolyan ennyire zavaró dolog, vagy csak rajtam vezeti le a feszültségét? Amúgy is büszke jellem, és ha téved akkor sem szokott bocsánatot kérni. Na meg patyolat mániás, egy kis folt miatt már leszedi a fejem.


2012. febr. 28. 12:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, nekem is rossz napom volt, ma még nem ettem éhes vagyok, de amíg ott van a konyhában nem merek kimenni a szobámból.
2012. febr. 28. 12:11
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak ilyen emberek, akik sérelmeket szenvednek és szeretik átháritani mások nyakába is.

Fogd magad és menjél a konyhába, és ne érdekeljen, hogy most neki duzzogó kedve van.

Menjen ki õ, ha nem tetszik valami neki.

2012. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért neked sem kéne hagyni magad,hiszen te is fizeted az albérleti díjat.Simán megmondhattad volna neki,hogy a sült olajat még fel szeretted volna használni,azért nem volt elmosogatva az edény.Legközelebb legyen kedves kérdezzen meg előtte,de ne öntse ki az ételedet.Állj a sarkadra,mert ha bent a szobában lapítasz,táveszi az uralmat,és az lesz amit ő mond..Menj ki a konyhába,csinálj kaját magadnak,és ha pattog akkor pattogj te is.
2012. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kimentem, és felhúzva az orrát egyből elment a szobájába. Szerencsére külön szobánk van. Ő alapból az a "vezető" jellem. Bosszantó nagyon..
2012. febr. 28. 12:21
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

jónagy paraszt vagy, hogy 2 napig ott hagyod a mosatlan edényta tűzhelyen. az olajat át is lehet tölteni valamibe...


mellesleg akkor is utálom más szarát eltakarítani, ha jó napom van.

2012. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem kellett volna otthagynod a retkes edényt, jogos, hogy lekúrt. Még van mit tanulnod, ami a társas együttélés szabályait illeti...
2012. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor az a megoldás, hogy fogsz egy edényt, és abba átszűröd az olajat és azt szépen elrakod a kajáid közé. Nálunk a koliban az ilyet ki szokták dobni a takarítók, ha valaki ott hagyja rohadni.
2012. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem volt ,,retkes", és ő is lazán ott szokta hagyni több napra az olajos edényét. Én nem szoktam leszólni emiatt, mert ha egy edény ott van hagyva akkor is van még bőven hely a tűzhelyen szóval el lehet férni kényelmesen.
2012. febr. 28. 17:47
 9/13 anonim ***** válasza:

Oké,de csak nem gusztusos hogy napokig ott rohad a füszeres égett olaj a serpenyőben..mi itthon mindig áttöltjük üvegbe,nem kell napokig a teflonban érlelni:D

Szóval ha kicsit háklisabb az ilyen dolgokra,megértem ha nem tetszik neki,de szerintem nagyrészt annyi volt abaja,hogy szar nap állt mögötte,ennyi. Legyetek kicsit toleránsabbak egymással,eprsze nem kötelező mindenkivel bratyizni de azért vidámabb azélet ha a lakótársakkal jól kijön az ember,barátok lesznek. De legalábbis kulturáltan,feszélyérzet nélkül tudnak egymás mellett élni.

Ezeket a dolgokat (mosogatás,takaritás,főzés) stb meg bezséljétek meg,nem jó az ha megsértődtök,vagy duzzogtok,nem vezet sehová,felnőtt emberek vagytok. Nyisd ki te is a szádat.

2012. febr. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na most nekem is lenne a fejéhez vágnom. Használt tisztasági betét a fürdőkád szélén, 2 napja! Az azért durvább mint a használt olaj..
2012. febr. 29. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!