Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válaszolnátok pár kérdésre?

Válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Hány évesen házasodtatok? Vagy esetleg hány évesen fogtok?

Mióta tart a házasságotok?

Hány gyerek van, és hány évesek? Terveztek még?

Van amit megbántatok?


2012. febr. 28. 17:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Még nem házasodtunk, talán 1-2 éven belül tervezünk, 5 éve vagyunk együtt, 26 éves kor felé tervezünk gyermeket, egyenlőre egyet, nem bántam semmit eddig. Mindketten 22 évesek vagyunk


Unokatesóm: nem házas, 7 éve vannak együtt, fél éves a gyermekük, nem terveznek házasodni, még 1 gyereket akarnak és nem bántak meg semmit, ők 21/L 23/F

2012. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

Én 24 vagyok, párom 27

Idén tervezünk összeházasodni, vagy jövőre.

Neki van egy 5 éves kislánya akit közösen nevelünk,

a kisfiúnk úton van, május végén érkezik :)

Tervezünk még babát pár éven belül.

Eddig úgy néz ki nem volt mit megbánni... :)

(Illetve a párom nagyon bánja, hogy a kislánynak nem én vagyok az igazi anyja, hanem egy retkes k. :D )

2012. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

24 leszek, párom (F) pedig 29 éves, amikor összeházasodunk, jövőre a harmadik évfordulónkon. Két gyereket tervezünk, mindkettőt harminc éves korom előtt (27 és 29 évesen szeretnék szülni).

Jövő időben válaszoltam, de remélem nem baj.

2012. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia , nekünk most szombaton volt a polgári esküvőnk (semmi felhajtás), templomit nem tervezünk :)

Harmadik babánkat várjuk(7 és 5 éves fiúk), párom 36 én 35 éves vagyok.


10 éve élünk együtt, nem bántam meg semmit!

2012. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 tetris ***** válasza:
38%

24 voltam én, 34 volt a férjem, amikor megházasodtunk.

32 éve tart. 3 gyerek van, Isten mentsen többet.

Megbántam-e? Igeeeeeeeeeen!

2012. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Én 26, a férjem 29 éves volt akkor.

1 éve házasodtunk.

1 gyerkőc van, márciusban lesz 1 éves. Tervezünk, de később.

Nincs.

2012. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Még párom sincs,de úgy tervezem,hogy nemsokára házasodok:)Gyereket is szeretnék,3-at,de azt majd egy kicsit később:)
2012. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

1. Első alkalommal 20 évesen mentem férjhez.Az exférjem 22 éves volt.Második alkalommal 28 évesen mentem férjhez a férjem 22 éves volt.

2.Az első házasságom 27 évesen lett vége.A második még ma is tart,és boldog házasságban élünk jelenleg is.

3.Első házasságomból van 1 fiú.19 éves lesz idén.Több gyereket nem akartam,és a férjem sem akar.

4.Hát talán az első házasságomat bántam meg..Nem kellett volna 20 évesen férjhez menni.Nem kellett volna a házasságot mint menekülést választani.Viszont a fiamat sosem bántam meg,hogy megszültem.Ő az én kincsem..:)

39/N

2012. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ez valami statisztika miatt kell, vagy miert kerdezed? (Bocs az OFFert...)

Nalunk a feleseg 25, ferj 24 eves volt, 10 eve volt az eskuvo, 2 gyerek van: 3 es 6 evesek. Meg gondolkodunk, hogy legyen-e harmadik...

Talan azt bantuk meg, hogy nem lettek elobb a gyerekek, regebben tobb turelmunk volt, csak hat igy hoztak a korulmenyek...

2012. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Hány évesen házasodtatok?

Én: 21 Férjem: 21

Mióta tart a házasságotok?

13 éve (de már 17 éve együtt vagyunk)

Hány gyerek van, és hány évesek? Terveztek még?

3 lánykánk van. Első: 13; második: 11; harmadik: 5. Hát...így 34 évesen...még szerintem lehetne,de már nem szeretnénk.

Van amit megbántatok?

-Hát úgy komolyabb dolog egyszer volt,mint családi vitánál...De amúgy mindent megbeszélünk így nincs gond(olyan sok). ;) 34/N

2012. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!