Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám miért ilyen, és mire jó ez?

Apám miért ilyen, és mire jó ez?

Figyelt kérdés
Alig hazajött már belém kötött, egy szót nem szóltam már elkezdett ordítani, belém kötöszködni, magamnak mondtam valamit, erre tök flegmán, hogy 'Mivan?' mondom 'semmi' de normálisan, nem neki szóltam, így nem szóltam igazából semmit, rúgdosta az ajtót, ordít mint aki nem normális, olyanokat mondd, hogy 'remélem olyan férjed lesz, aki megrúgdos' Voltaképpen a semmiért mondd ilyet, meg azért mert gondolom haza hozta a munkahelyi stresszet, meg egy ideje elég sokat ivott, és most józan aztán ilyenkor csinálja a fejét mindig. Nincs itthon anyu mert délutános, és folyamatosan kötözködik velem... Lehet elmegyek itthonról, mert komolyan amit csinál nem normális. Utána belém kötött tesóm is, hogy megkéne rúgdosni(!)... Nem tudom mit ártottam akármelyiknek is, de elég rosszul érzem magam ebbe a családba, mert úgy érzem ezzel megaláznak. Ha anyu itthon van, Őt hordja el minden k*rvának, de most úgye nincs itthon, így mást nem talált mint engem. Elmennék ebből a házból, de 14 éves vagyok így nem tudok még elköltözni... Most megyek felközépiskolába, és az sem lehet, hogy koleszos leszek, mert már bejelöltem minek megyek tovább, és abba nem lehetek koleszos. : ( 4 évem van még itt vissza, de már most sok(k) ami itt folyik.
2012. febr. 29. 15:43
 1/4 bánomisén ***** válasza:
Ha nem érzed magad otthon biztonságban és azt érzed, hogy folyamatosan megaláznak, bántanak, beszélj az osztályfőnököddel. Mondd el neki, hogy mi a gondod. Az a dolga, hogy segítsen, találjon valami megoldást a számodra. Nem csak tanár, segítség is.
2012. febr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem mehetsz rokonhoz vagy baráthoz?az is lehet megoldás.
2012. febr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem mindig van ez így, nem vagyok itthon mindig így. De ha apámnak ilyen kedve van akkor bizony ez van ezt kell szeretni alapon működik minden. Legjobban ezek a hetek zavarnak, mert nincs itthon anyu, és így én vagyok az az ember akit lehet alázni. Én meg nem szólok semmit, és rohadt szarul esik, hogy itthon sem lehet nyugalmam a suli után sem. 14L
2012. febr. 29. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
válni kéne:( de én apám is ilyen alkoholista és azért is ordibált ha nem ültem egyenesen és ez csak egyre fokozódik.Ha válásra kerül a sor anyukád legyen a felperes amúgy sajna nem tehetsz semmit csak azt, hogy keménynek mutatod magad, mert amint látja hogy bocsánatot kérsz meg gyenge vagy rákontrázik a dologra és még jobban nyeregben érzi magát, ha én keményen visszafeleltem érdekes módon már nem ordított. a legjobb taktika az egyenletes mindenféle hangsúly/érzelem nélküli beszéd. Nem felesz félénken vagy ordítva már nem tud mit kezdeni veled és mindenképpen légy határozott.
2012. febr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!