Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aludnál egy ágyban aznap...

Aludnál egy ágyban aznap mikor szakítottál a másik féllel?

Figyelt kérdés

Nem, sajnos nincs hová mennem hirtelen és ez még pár hétig így is lesz. Nem veszekedéssel lett vége, egyszerűen csak elfogadtuk, hogy nem erőltetjük tovább..

Ő már befészkelte magát az ágyba, nekem viszont furán venné ki magát, hogy befeküdjek a helyemre.. Frankó, én alszom a kanapén ezek szerint.

Ti mit tennétek?

26/N



2012. márc. 1. 00:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én szakítás után nem aludnék egy ágyban senkivel, azt hiszem. Úgy komolytalan lenne.

Mihamarabb próbálj elköltözni, akár barátnőhöz, ismerőshöz, rokonhoz.

2012. márc. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Sajnos volt már rá példa,hogy hiába szakítottam,itt aludt...Utána többet már nem hálisten és felfogta,hogy vége....


Maradj a kanapén.

Nekem úgy,hogy a MÁR EXpárom lakása és nincs hova mennem,nem lenne merszem befeküdni mellé az ágyba.Milyen megalázó már te atyaúristen!Maradj a kanapén és mielőbb húzd el a csíkot!

Szüleidhez sem tudsz menni?Szerintem bárhol jobb lenne aludnod,mint vele egy lakásba....

2012. márc. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Hát figyelj, velem is úgy történt hogy szakítás után azonnal nem tudtam hova menni és hát ott aludtam mellette(de én csak 1 éjszakát)a Te helyzeted nem a legszerencsésebb, de talán ki lehet bírni.
2012. márc. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Közös albérletről beszélünk, nem arról van szó, hogy az ő lakása és megtűr, mire megszerevezek egy költözést. Messze vagyok otthonról, Európa másik felén. Barátnőim inkább felszínesek, mert mellette én is teljesen antiszociális lettem, de ennek ma vége, visszakapom önmagam, csak legyek ezen túl...
2012. márc. 1. 01:01
 5/22 A kérdező kommentje:

Amúgy köszi mindenkinek, itt szobrozok a gyakorin, de megyek kihozom a párnámat és a takarómat..

De azért rosszul esik, hogy szó nélkül kisajátította az ágyat.. bár mindegy, leszarom..

2012. márc. 1. 01:04
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Keltsd fel, hogy "Hé, te vagy a férfi, mégsem volna illendő, hogy a hölgy aludjon a kanapén!"...

(A fene egye meg!)

2012. márc. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de tudod, ha neki magától nincs ennyi jóérzése, akkor én inkább leszarom. Annyi minden volt, amit szóvátettem és akkor se tudta másképp csinálni, hogy talán most már tényleg nincs is értelme emiatt rosszul éreznem magam. Majd talán regge eszébe jut magától is, de akkorsem fogok többt abban az ágyban aludni ezek után...
2012. márc. 1. 01:11
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Hát, te tudod. De azért mégis, hová lettek a Férfiak ebből a világból...?
2012. márc. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Azt én is szeretném tudni!! Mert eddig csak anyafüggő vagy alkoholfüggő vagy valamitől függő sírós, vádaskodó, kisfiúkkal hozott össze az élett, de azt hiszem megtanultam, hogy hiába szép ábránd hallgatni kell arra a belső kis szörnyetegre aki épp lerombolni készül azt a szép ábrándot, hogy vigyázz, ez nem jó így ahogy látod ez egy jel!! Minden beigazolódott "vádam"ra ott volt a jel, csak figyelmen kívül hagytam. Ezek után nem fogom. Még nincs késő újrakezdeni.
2012. márc. 1. 01:25
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi távkapcsolatban élünk a barátommal, és egyszer volt egy nagyon komoly szakításunk. Elegem lett, neki szintúgy, de én mondtam ki az utolsó szót. Muszáj volt egy ágyban aludnunk, máshol nem volt hely. A párom sírt, én is sírtam, de nem tágítottam. Elaludtunk, de reggelre meggondoltam magam, és átöleltem. komoly mérföldkő volt ez a kapcsolatunkban, azóta sokkal jobb.

A te esetedben szerintem inkább maradj a kanapén, ha az exed ilyen p.öcsfej.

2012. márc. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!