Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mi kellett ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi kellett ahhoz, hogy elhagyjátok a barátnőtöket egy másikért? Nem megcsalásról beszélek, hanem szakítottál a régivel, mert megtetszett egy másik lány.

Figyelt kérdés

19 vagyok és van egy srác aki nagyon tetszik de sajnos barátnője van..:( nem akarok szét ugrasztani őket, csak kíváncsi vagyok mennyi esély van arra, hogy annyira megtetszek neki, hogy inkább velem lenne.

Külsőre tudom, hogy bejövök neki, értelmesnek tart, nagyon jól el tudunk beszélgetni.

Szval volt már ilyen valakivel?


2011. ápr. 16. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes a barátnőjébe, akkor tehetsz bármit, nem fogja elhagyni. Ha nem szerelmes a lányba, akkor ha töröd magad, megeshet, hogy Téged választ.
2011. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elvileg szerelmes belé, de engem folyton dicsérget, és máshogy bánik velem mint más lányokkal. Nem tudom ez nála jelent-e valamit, vagy mindenkit dicsér. :/
2011. ápr. 16. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de nekem mégis az jött le, hogy szét akarod ugrasztani őket...Vagy mi a terved? addig illegeted magad, amíg elhagyja a barátnőjét?

(nem rossz szándékból írtam, csak ez jött le a kérdésből)

2011. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak szeretném megismerni minél jobban, mindenféle illegetés nélkül mint barát/haver, és ha esetleg akarna valamit, nem lennék semmi jónak elrontója. (persze csak ha szakít a barátnőjével)
2011. ápr. 16. 13:21
 5/6 anonim válasza:
Ha boldogok együtt akkor HAGYD őket békén. Vigyázz, mert tudod aki másnak vermet ás, maga esik bele ! A karma egy-kettőre visszacsap rád !!
2014. febr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy úriember mindig úgy viselkedik minden nővel, hogy az különlegesnek érezze magát, és nem gondol semmi "olyan"ra vagy nincs hátsó szándéka sem... ha meg van, nem úriember, olyan nekem nem is kéne :D
2015. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!