Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottál már úgy, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottál már úgy, hogy egy másik kapcsolatba menekültél miközben megvolt a partnered?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy szakítani akartál,de nem tudtad megetnni (mert valahol szereted,kötödsz )Jött egy másik fiú/lány ,találkozgattatok,aztán beleszerettél.Volt ilyen veletek?Ha kérhetném a 18 év felettiek válaszoljanak!Köszi
2009. júl. 13. 21:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
nem. nekem legalábbis ha szakítok mindig kell egy kis idő, amíg felejtek, és arra nem mást akarok felhasználni, hanem a saját jól bevált módszeremet. majd utána ha rám talál a szerelem ismét, akkor jöhet egy új kapcsolat, de az nálam időbe telik. 20/L
2009. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
igen..elosozr egy 3 honapos kapcsolatom ert veget a mostani parom miatt...ereztem h nem igazan szeretem mar de nem akartam egyedul lenni belatom utolag, viszont mikor megismertem a mostani parom akinek akkor szinten volt meg baratnoje hat szakitottunk es nagyon jol tettem mert a mostani parommal 2 evet egyutt voltunk...csak van egy kis gond:)az en eletemben most megint felbukkant egy pasi aki nagyon elkezdett erdekelni ugyhogy en most nem tudok donteni megint...majd ugy lesz ahogy lennie kell, azert ez most nem egy 3 honapos kapcsi, ket evet nehezebb felredobni egy joforman idegen miatt
2009. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
hm nekem 4 éves kapcsim van...sokat beleőltem...nem tudom már mit tegyek..vagy 20 kérdést tettem fel ezzel kapcsolatba...egyszerűen nem változik semmi!!!pedig higyjétek el szeretem őt de már nem fog változni semmi.szakítani meg félek...hogy egyedűl leszek,és nem bírom a szenvedést..így hát szemétség lenne tudom,de én annyi rosszat kaptam már hogy nemérdekel neki mi a jó...hanem az h nekem mi a jó.tehát vajon így könnyebben kilábalnék a szakításból?
2009. júl. 13. 21:58
 4/25 anonim ***** válasza:
volt. 8hónapig voltam a párommal, már szakítottunk párszor, de mindig kb 1napig tartott a külön lét. Mindig visszamentem hozzá, aztán "szenvedtünk" tovább. Közben megismerkedtem egy másik pasival, és amikor ő először megcsókolt, akkor hagytam el az előzőt. És jól döntöttem. 4éve vagyunk együtt egy éve a felesége:-)26/L
2009. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
és utána nem sajnáltad?nem hezitáltál h hogy helyesen döntöttél e?vagy h jobb lesz e az új kapcsolat?
2009. júl. 13. 22:00
 6/25 anonim ***** válasza:

nekem volt, másfél éves kapcsolat alatt. aztán szakítottam, és most több mint 3 éve vagyok együtt azzal, akiért szakítottam.

(24L)

2009. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
tehát magyarul megcsaltad?
2009. júl. 13. 22:01
 8/25 A kérdező kommentje:
de szerettétek valahol a régit?
2009. júl. 13. 22:01
 9/25 anonim ***** válasza:

persze, h szeretttem, hisz neki adtam a szüzességem és ezért mindig emlékezni fogok rá. Se nem működött az egész. Ő anyuci pici fia volt és bennem 21 évesen sokkal több önnállóság volt, mint benne 26évesen. Nem ilyen pasit képzeltem el magam mellé, meg aztán anyós is szörnyű volt. mindig áskálódott. Nem bántam meg, h elhagytam, egy percig sem! Sőt akkor sem bánkódtam volna, ha az új kapvsolatom csak két hónapig tart.

Egyébként én is olyan vagyok, mint te. Nem tudok egyedül lenni. ezért szakítanom is nehéz. CSak úgy tudok, ha jön valaki más, és ő adja meg a végső lökést.

2009. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
21:58-as voltam:-)
2009. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!