Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtad már azt hogy nem...

Hazudtad már azt hogy nem szeretsz valakit? Vagy hazudták már neked? Ha igen miért kellett hazudnod?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 12:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
csak úgy tettem mintha nem szeretném és jelét sem adtam. hogy miért? mert így volt helyes
2012. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem hazudták hogy szeretnek. Közbe fél éven át megcsaltak... másfél év után. Milyen naív voltam :S
2012. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 man79 ***** válasza:

Én nem!

Álltalában összinte embernek tartom magamat!

Viszont halottam már ilyenről!

Van aki azért hazudik ilyet, hogy meg óvja valakinek a haragjától, mert félti a másikat!

Van aki azért, hogy ki menjen külföldre melózni, és tudja ha nem megy vele a másik a kapcsolatnak így is úgy is vége!

Számos oka lehet ennek!

2012. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

ma 12:57


Miért így volt helyes?Miért kell letagadni ha valakit szeretsz?Soha nem értettem,ha valakit szeretek akkor szeretem.

2012. márc. 2. 13:00
 5/19 anonim ***** válasza:
igen de ha te szeretsz valakit es az a valaki mondjuk kapcsolatban van, vagy bunko veled akkor nem biztos hogy hirdetni akarod hogy szereted...
2012. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel a kérdést mert a párom nekem azt hazudta,biztos vagyok benne hogy szeret,hallottam a hangján hogy hazudik nekem.Tudom mikor mond egy ember igazat,pláne ő.De soha nem értettem hogy lehet ilyet hazudni és így elnyomni az érzéseket?Én nem tudnám valakinek azt hazudni hogy nem szeretlek.nem értem.
2012. márc. 2. 13:03
 7/19 anonim ***** válasza:

# 4

mert férjnél van és gyerekei vannak. nagy kitolás lett volna velük, ha elcsábítom. pedig sikerült is volna, csak van gerincem, így inkább megszakítottam vele a kapcsolatot

2012. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

ma 13:04


Jó ez más dolog,de én most arról beszélek amikor valaki kapcsolatban van és nem egy olyan emberről van szó aki másnak a párját akarja elvenni.

2012. márc. 2. 13:06
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem is hazudták már hogy szeretnek, de közben meg mással volt a gyerek, pedig a vőlegényem volt.
2012. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen de azt hazudni hogy nem szeretlek miközben szeretnek az teljesen más mind azt hazudni hogy szeretlek.
2012. márc. 2. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!