Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám miért haragudott meg?

Anyukám miért haragudott meg?

Figyelt kérdés

Ajánlottak neki valami természet gyógyászati boltot aztán ott vett valami anyag méregtelenítő port. Amit vízbe kell belekeverni és mondta, hogy igyam meg. És ittam belőle egy kicsit de hát valami borzalmas az íze és serceg a fogad alatt az a por, olyan mint a homok. brr.

És nem ittam meg teljesen, és megvágta a hisztit.

Igen keveset szoktam beteg lenni, meg emelet vagy 2-3 ilyen izét még szedek. De ezt lehetetlen meginni. :((

/L


2012. márc. 2. 14:00
 1/9 A kérdező kommentje:
nem anyag hanem aGYag.
2012. márc. 2. 14:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű a dolog. Beszéljétek meg.
2012. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

*bevágta a hisztit.

Elnézés a hibák miatt csak felidegesített.

2012. márc. 2. 14:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom jót akart neked,ha már szedsz ilyeneket, drága pénzért megvette azt a szmötyit,neked meg nem kell. Rosszul esett neki és pénz kidobásnak érezte.
2012. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Lemaradt a korod, de szerintem 13 éves vagy. Azzal nem vagyok tisztában, hogy miért is kell ilyen fiatal lánynak méregtelenítő port venni, pláne, ha egészséges. Hiába, no, rejtélyekkel vagyunk körülvéve...
2012. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan,hogy méregtelenítés,nem létezik.Ez egy olyan blabla duma,ami jól hangzik,és sok pénzt lehet csinálni vele hiszékeny emberek által. Jobb esetben csak sima vízhajtó hatású dologról van szó,de általában az egyéb csodaszerek,mint pld. agyag,nahát,no comment.
2012. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5. vagyok, kedves 6. és úgy vélem nemcsak a százalékunk azonos, hanem a véleményünk is.
2012. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok.
2012. márc. 2. 15:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak üzlet...Ettől nem lesztek egészségesebbek.
2012. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!