Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok és gyakorlaton...

21 éves vagyok és gyakorlaton vagyok a kórházba, most épp a szülészeten. Nagyon gáz hogy sokszor gondolok arra hogy milyen jó lenne egy kisbaba?

Figyelt kérdés
Tudom hogy fiatal vagyok mondjuk most még nem szeretnék babát,csak sokszor elképzelem hogy nekem is születik.Olyan jó látni ahogy születik a baba és hogy milyen boldogok utána a szülei :)
2012. márc. 2. 16:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális :)
2012. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én annyira szerettem ezt a közeget, hogy még önkéntesnek is visszamentem a szülészetre.

Szerintem teljesen normális.

2012. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Miért lenne baj? Nekem vannak gyerekeim, de a helyedben biztos bemennék a csecsemőosztályra megbabusgatni egy-egy picikét és megsimizni a talpát. Annyira édesek ezek a kis nyivákoló csomagok.
2012. márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is normális,hogy így érzel!Bennem is szoktak felmerülni ilyen gondolatok,ha meglátok az utcán egy anyukát,aki a babájával sétál.Egy szülészeten,meg pláne normális,hogy ilyenekre gondolsz!:)

22/L

2012. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem tök normális. A legtöbb nőben pici gyermek láttán megindul az anyai ösztön. Legalább te lelkiismeretesen végzed ott a feladatod. :)
2012. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Én is voltam gyakorlaton szülészeten-gyerekosztályon!

Az első szülés után,amin mi is jelen lehettünk,szabályosan elsírtam magam!

Csodálatos érzés volt látni,ahogy megszületik egy kis élet!

Szinte egész nap kézről-kérze adtuk a babákat!

Mikor vége lett a gyakorlatnak,szintén könnyes szemmel léptem ki az osztályajtón!

Teljesen normális,hogy így érzel!

2012. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Jó helyen vagy, lopj egyet magadnak.
2012. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is normális, én is sokszor érzem úgy, hogy lassan eljön ennek is az ideje. El is mosolyodom sokszor, ha babakocsis anyukát látok, ilyenkor mindig eszembe jut, hogy pár év és én is tologatom remélhetőleg már a babámat. :) Hatalmas öröm és boldogság lehet. :)

Azt is megfigyeltem magamon, hogy az idő előrehaladtával egyre együtt érzőbb vagyok a nagypocakos kismamákkal is. Egyre több barátnőm vállal már gyereket, ami nagyon fura, de csak még inkább beindítja az ösztönöket és a fantáziát, hogy hamarosan nekem is lesz. :)

2012. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Normális érzések, az unokatestvéremnek is most van egy fél éves babája, 21 éves amikor nem vagyok velük akkor nem is gondolok erre , de ah meglátom engem is elönt az érzés. Bennünk is megvan az ösztön azért...kell az utód.
2012. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Én is mosolygok, ha aranyos babát látok, de sajátot nem akarok.
2012. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!