Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok és gyakorlaton...

21 éves vagyok és gyakorlaton vagyok a kórházba, most épp a szülészeten. Nagyon gáz hogy sokszor gondolok arra hogy milyen jó lenne egy kisbaba?

Figyelt kérdés
Tudom hogy fiatal vagyok mondjuk most még nem szeretnék babát,csak sokszor elképzelem hogy nekem is születik.Olyan jó látni ahogy születik a baba és hogy milyen boldogok utána a szülei :)
2012. márc. 2. 16:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális gondolat :) Én ugyan ezt nem éreztem, mikor szülészeten voltam gyakon, de nem vagyunk egyformák, a te reakciód is normális, az enyém is, és azé is, aki azt mondja többé nem teszi ide a lábát :)
2012. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%
Édes vagy! Ha NEM gondolkoznál babán, az NEM lenne normális! Az anyai ösztön a lányokban igen korán megvan... Az én kislányom 1 éves és eteti a sajátját! :)
2012. márc. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó tévedsz. Elég sok embernek nincs ilyen ösztöne, vagy később jön. Ettől még senki nem működik abnormálisan. Van, aki 30 éves koráig rá sem bír nézni a gyerekre, annyira ki nem állhatja, utána bumm, megjön a vágy, van, akinek sosem jön meg. Szóval semmi abnormális nincs abban, aki nem érez ilyet, főleg nem 21 évesen.
2012. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó! Nm azt írta a 18:34-es hogy az az abnormális ha 21 évesen nem gondol ilyenre, hanem hogy ha egyáltalán nem gondol arra, hogy majd egyszer lesz e. Aki meg egyáltalán nem akar babát az tényleg abnormális mert akkor minek élünk egyáltalán, mert akármilyen szomorú az életnek ez az egy értelme van....az utód, mert halálod napján nem fog számítani hogy mennyi pénzed van meg hány ingatlanod, felesleges lesz a egész.
2012. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Több kollégámnak is nemrég született kisbaba,még páromat is magával ragadta az érzés férfi léttére,azóta babamániája van,pedig mi nem tervezünk 4-5 éven belül sajátot :)

22/N

2012. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Milyen szakon vagy gyakornokként?
2012. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Anna009 válasza:

21 évesen szült meg az anyám!

és rendes házas...

2012. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!