Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS. Szegény kisbaba csak...

SOS. Szegény kisbaba csak sírt, az apja meg futott vele. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
fél órája előttünk veszekedni kezdett egy pár,aztán egyre durvább lett,a férfi szerintem ivott is..elakarta venni az anyától a kisbabát,és már rángatta a kezéből,az anyuka is sírt mert nem kapta vissza,meg akislány is mert az apja ráncigálta,aztán meg ezután elkezdett futni a gyerekkel,de úgy hogy a gyerek már a lábánál lógott,el is esett vele..rossz volt nézni,már kimentünk és szóltunk,hogy hagyja abba,de nem foglalkozott vele a férfi,és futott a gyerekkel,aztán alány is futott utánuk,hogy visszakaphassa,már a rendőrséget is felhívtuk,mert a babakocsit emg itt hagyták,földön sapka,és szegény gyerek csak sírt,mire idejött a rendőr,már addigra visszajött apasi ababával,belerakta a babát és eltolta,szegény kisbaba...nézni alig bírtam..pár hónapos kislányról van szó...most idegesít hogy mi lesz vele ezekután!:(
2011. júl. 25. 17:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Te jó ég! Jól tettétek, hogy hívtátok a rendőrséget!Még a hideg is kirázott ahogy olvastam a soraidat!El is esett vele, remélem nem lett baja!


Anyuka is megjelent? Rendőrség mit csinált?

2011. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Én azt gondolom erről, hogy nem ártana a csávó fejébe egy sörét....


Sajnos ez ellen nem sokat lehet tenni. Ilyen mindig is volt, van, lesz is... sajnos. :( Biztos szörnyű lehetett látni.

2011. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gyermeket sajnálom,hogy ilyen körülmények közt nő fel:(
2011. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
rendőrség...semmit,idejött,de már addigra nem voltak itt,házba nem mehet be,lehet már hazaértek,vagy nem tudom,szörnyű volt,én 14 éves vagyok,de nagyon aggódtam,pár hónapos kislány,lógott a kezéből...anyukám ment ki és már szólt nekik hogy adja vissza a kisbabát az anyukának,(nem cigányok vagy valami egyébként) és szegény kislány csak sírt,már a kislány lábai az apja térdénél lógtak,de az a h_ülye pasi csak futott vele..és elég csúnyán beszélt a lánnyal.. a lány meg sírt nagyon mert nem kapta vissza,aztán futott a pasi után h add vissza,nagyon kétségbe volt esve!:(
2011. júl. 25. 18:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy cigányok voltak. De ha nem akkor sajnálom a kisbabát.
2011. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
Anya a hibás, hogy suttyó alakkal állt össze.
2011. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hasonló esetnek voltam én is a szemtanúja kb 2 éve...a nő be volt rúgva kegyetlenül és elesett biciklivel,hátul meg a kb 2-3 éves kislánya ült.Szegény gyerek úgy sírt meg minden..a nő meg állandóan elesett vele...közbe mi boltba voltunk ugyebár..és ezt az egészet megelégelte az eladó..és el akarták venni a nőtől agyereket,nehogy baja legyen,mi meg addig hívtuk a rendőrséget....de szegény gyereket cibálták össze-vissza..durva volt...jah meg anő váltig állította,hogy milyen józan..pedig megállni nem bírt :S
2011. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos csak a vezetéshez kell jogsi, én nem értem ezeket az embereket. Remélem hivatalos ügy lesz belőle, és a gyámügy ellenőrzi őket.
2011. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az anya a hibás, mert idióta a pasija? Persze, mindig a nő a hibás, logikus...

Én a nőt és a babát is nagyon sajnálom, szörnyű lehet így élni.

2011. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
0%
durr bele a fejébe az összesnek, kivéve a baba, azt még lehet nevelni
2011. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!