Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy hogy azt érezted...

Volt már úgy hogy azt érezted hogy megcsalnak és beigazolódott a gyanúd?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy hagyatkozhatok a megérzéseimre de úgy kb 2 hónapja hatalmába kerített ez az érzés,egyszerűen csak így jött és a párom onnantól kezdve még furcsábban viselkedett velem és voltak fura dolgai.Nem voltam soha féltékeny típus,soha senkire nem féltékenykedtem,egészséges féltékenykedés az van de csak annyi mint minden embernek amennyi kell.Egyszerűen a semmiből elő tört ez az érzés belőlem és azóta nem tudok nyugodni,plusz az is rátett egy lapáttal hogy egyre furcsább dolgai voltak neki,nem vette fel a telefont,sokszor lerázott.Olyan is volt hogy elég sokszor hogy mindig talált ürügyet arra hogy ne tudjunk beszélni vagy találkozni.Már nem tudom mit gondoljak az a helyzet,de ennyire soha nem tört rám ez az érzés hogy megcsal valaki,egyszerűen a semmiből jött ez az érzés hogy valami nem ok.
2012. márc. 2. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen.Tök véletlenül jött az érzés,ráadásul utána 2napra rá szakított is velem.Közösségi oldalon aztán megláttam,hogy pár nappal később mással van kint közös fotója....
2012. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt ilyen és igen megcsalt, aznap este nem találkoztunk én meg valami belső hang vezérlésére kimentem kocsikázni és egy teljesen a várostól kieső részre tévedtem ahol a párom autója állt, megálltam előtte, hogy ne tudjon elmenni kiszálltam oda mentem és a görény ott enyelgett egy nővel.


Aztán kitéptem az anyusülésnél lévő ajtót a párom kiugrott, de mire ő körbe ért a kocsin, hogy lefogjon a riherongyot addigra széttapostam, aztán az autó is kapott egy párat meg ő is.


Ezt nem kívánom senkinek.

2012. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt,de nem csak érzés,szerintem csak ugy nem lehet azt érezni,hanem mint irod,meg változik a viselkedése.Az hogy egy harmadik van mögötte,apró jelekböl jöttem rá,kevesebb sex,hirtelen több szabad idöm lett,többet adott magára,nem kifogásolta ha nélküle mentem valahova(ami azelött nem nagyon tetszett neki).Barátai jöttek alibit igazolni-ide mennek-oda mennek stb.

Hazugságaiba bukott bele,mert nem csak nekem,hanem a harmadik félnek is hazudott(rólam,hogy én nem akarom el engedni öt)nos..az ujdonsült barátnője fel keresett,hogy beszéljük meg,a párom akkor ért haza,nem gondolta hogy igy derül ki a dolog,hogy mentse a házasságunkat közölte a lánnyal ,számára csak sex volt ö.

Nem haragudtam a lányra,(becsapták)hisz igy derült ki,a férfiak nagyon tudnak ám hazudni a nöknek,de számomra akkor vége volt a szerelemnek és tiszteletnek,nem hiszek a meg bocsájtásban,ha valaki szeret ilyet soha nem tesz.

Elváltunk,azóta másik kapcsolatom van,ahol teljes a bizalom,az ö élete azóta is nöktöl-nökig tart.

2012. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt és nálam is csak úgy bevillant, hogy valami nem oké, pedig igazán nem adott rá okot. Általában nagyon jók a megérzéseim, egy hónapig ment, hogy mondja el ha van valami. Én voltam a sz*r alak, hogy gyanúsítgatom, aztán két hónap múlva elhagyott, mert beleszeretett másba. :) Persze búcsúként hozzátette, hogy igen megcsalt, amikor a megérzéseim azt súgták és nem is egy nővel.
2012. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt bizony! Síjnos igazam is lett.
2012. márc. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!