Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy azt...

Volt már olyan, hogy azt érezted szakítani akar a párod, de nem meri megmondani? Beigazolódott a gyanúd?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt párommal. Az egész kapcsolatunk meglehetősen ingatag volt. Sokat kinlódtunk egymással, se veled-se nélküled kapcsolatnak indult aztán szép lassan kiakakultak a dolgok. Az utóbbi 1 évben nagyon jól megvoltunk. De mostanába valami megváltozott. Érzem rajta, hogy valami nem stimmel. Nem akar velem annyit együtt lenni, mint eddig. Alig látom, lemondja a találkozókat, (mert fáradt). Semmi hiányzom, szeretlek. Mintha csak egy nyűg lennék neki. Mondtam neki, ha szakítani akar mondja meg, mert ez így nem mehet tovább. Nagyon rosszul esik a viselkedése. Azt mondta nem akar szakítani. Elegem lett és kitaláltam hogy nem keresem addíg, amig ő nem keres. Ebből le tudom szűrni, hogy mennyire lehetek fontos neki. Ennek már egy hete. Semmit nem tudok a "páromról" nem hív, nem ír sms-t. Semmiféle kommunikáció nincs köztünk. Tudom, hogy ez eléggé egyértelmű viselkedés a részéről, de mégsem akarom elhinni, hogy 2 év után képes így szakítani. Legalább annyit megérdemelnék, hogy kimondja. Én meg csak várok és várok. Mit tennétek a helyemben? Miért csinálhatja ezt?
2011. okt. 13. 16:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt akarja, hogy te mond ki, mindent elkövet, hogy ne neki kelljen, legalább is az írásodból ez jön le!!!
2011. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy gerinctelen gyáva sunyi féreg. És nagy valószínűséggel már az utódod is megvan.

Nem téged akarlak ezzel bántani, csak volt dolgom hasonlóan jellemtelen senkiházi alakkal.

Ne add fel a büszkeséged meg a tartásod, én a helyedben úgy kezelném, hogy ennek itt a vége, de ez a sz.rházi nem is biztos, hogy megérdemli, hogy közöld vele. Így nem könnyű lezárni, de úgyis csak arra megy ki a dolog, hogy te mondd ki. Azért mondom, mert elég tipikus viselkedés sajnos.

2011. okt. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Velem is ugyanezt csinálta volt párom. 6 hónapig voltunk együtt, az első 3-4 hétben még kereste a társaságom, találkozott velem ( akart találkozni ), utána már mindig csak én erőltettem. A végén addig durvult ez, hogy szakított. Azért szakított, mert fel mertem menni hozzá. Nem is örült nekem, szart rám. Nagyon rossz érzés. Aztán egy hét múlva megmondta, hogy ez így nem mehet tovább. De az a durva, hogy nem is én voltam a hibás, mégis én szívtam meg :/
2011. okt. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatos helyzet nagyon..

..de már csak azért sem adnám meg neki a megkönnyebbülést, hogy én mondjam ki, hogy ennek így nincs értelme, menjünk szét. Tényleg valószínű erre megy ki a játék.

Magadban dolgozd fel, hogy ennyi volt, és egy ilyen szerencsétlen emberre pazaroltál az életedből 2 évet. Tanulj belőle, és kezdd élni a saját életed, nélküle!!

2011. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 MarySue ***** válasza:
67%

Én a helyedben elküldeném a francba és én magam szakítanék vele :@

Velem megesett ugyanez pár éve, és hosszas nyaggatásra kimondta hogy nem szeret már...mondtam neki, frankó, hogy hetekig kellett ezt húzni :/

Iszonyú önző viselkedés. Sajnos ez van, nem akarlak elszomorítani, de meg kell edzened magad, és állj elé, mondd meg neki, hogy vagy elmondja, mi a baja, vagy többet az életben nem hall felőled!

2011. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
hát az biztos hogy nem egy nagy jellem. az ilyen nem férfi aki erre játszik és elsunnyog. a józan ész azt diktálná hogy ne foglalkozz vele, de 2 év után csak ennyi hogy eltűnik. én nem bírnám ki hogy a fenébe ne küldjem el, és még annyit sem tudtam volna várni mint te, egy hetet. én elküldeném még melegebb éghajlatra.
2011. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Esetleg felhívnám,hogy mikor akarja elvinni a cuccait?

Azt nem írod,hogy hány éves.Családján keresztül megtudni,hogy mi van vele.

2011. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne! Ne hívd fel! Ne keresd! Tudom, hogy nehéz, de jól csinálod, eddig is ment, menni fog ezután is! Minél tovább húzod azt, hogy Te nem keresed, annál könnyebben, és kevesebb fájdalommal fogod elküldeni, mikor Ő végre megkeres!
2011. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
29 éves. (És sztem ez eléggé gyerek viselkedés. 2 hete még közös jövőt terveztünk. Új kocsi vásárlást, öszeköltözést. Most meg szó nélkül lelép.) Nem tudom felfogni. Igazából, nem akarom látni sem, szakítani sem. Nem ezt érdemeltem volna tőle.
2011. okt. 13. 16:27
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát én felhívnám, már nem várnék többet. Az, hogy egy hete, egy rohadt smst nem volt képes írni, az tényleg egyértelmű. Nem is felhívni kéne, hanem elmenni hozzá, mikor tudod, hogy otthon van és megmondani neki, hogy megérdemled, hogy a szemedbe mondja. Gerinctelen emberek vannak, az én exem is megvárta amíg én mondom ki, mert túl gyáva volt.
2011. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!