Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meggyűlölt az apám. Mit tegyek?

Meggyűlölt az apám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Betegséggel születtem, ami miatt pánikrohamok jönnek rám minden ok nélkül, és hirtelen leszek dühös a nagy zajra. Ezekre szedek gyógyszert, hogy ha rám jön, hamarabb elmúljon, de apám mostanra megelégelte, és azt mondja, hogy teljesen kikészítem ezzel őt, hogy már a tévét sem hallgathatja olyan hangosan, ahogy akarja az állapotom miatt, és hogy a környezetemben élőket is mind tönkreteszem. Már azzal fenyeget, hogy mindent megtesz, hogy tönkretegyen, és direkt olyanokat csinál, amivel a rohamaim előjönnek és feldühödök. Egyszerűen engem okol az miatt, hogy ilyennek születtem, és már azt állítja, hogy nincs is bajom, csak nekem jól esik ezt csinálni. Most mit tegyek?
2012. márc. 2. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az apád egy embertelen barom.Szerintem magából indul ki.Fel lehetne jelenteni bántalmazásért,mert ez az,ha már régóta megy.Vagy beszélj anyukáddal.
2012. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen betegséggel születtél? A pánikbetegségre gondolsz?

Ne haragudj,de ez így elég hülyén hat amit leírtál.

Én is elég súlyos pánikbeteg vagyok,többszöri kórházi kezelésen vagyok túl,10 éve rendszeresen gyógyszert szedek,de nem azért,h hamarabb elmúljon,ha rám jön,hanem azért,hogy minnél kevesebbszer jöjjön rám a roham és tudjak viszonylag normális életet élni.


Természetesen ha apád tényleg ilyen állat,akkor nagyon sajnállak!


Egyébként hány éves vagy?

2012. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
apád ne is haragudj de egy s*ggfej
2012. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!