Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalom növelő tippeket,...

Önbizalom növelő tippeket, tanácsokat tudnátok adni?

Figyelt kérdés

Már több kérdést is kiírtam ezzel a témával kapcsolatban.Bátyám 29 éves,és nem volt még soha semmilyen kapcsolata se nőkkel,a barátságon kívül persze:)

Nagyon kevés önbizalma van,pedig nem csúnya,csak néha hajlamos magát elhagyni,nem túl igényes,nincs élettapasztalata,ezen szeretnék változtatni.Miket tegyek,hogy tudjak neki segíteni?Önbizalom növelő tippeket tudnátok adni?


2012. márc. 3. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján nem világos számomra, hogy erre ő kért téged vagy most benned buzog a világmegváltás vágya. Ha ő kért, akkor szeretném, ha ő tenné fel a kérdést. Ha nem ő kért erre, akkor meg pl. azzal tudnál neki segíteni, ha nem szólnál bele az életébe, ezzel ugyanis gyerekszámba veszed..
2012. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Montágh Imre: Útravaló című műsorának a részeit végig nézném vele a helyedben.

Nagyon sok hasznos -részben a belső tulajdonságokra vonatkozó- tudnivalót, technikát szerezhet meg ebből, bár elég régen vetítette a magyar televízió.


Segíteni akkor tudsz, ha ő is ezt szeretné, ellenkező esetben sok kérdőjel felmerülhet még.


Sportoljon, ellenőriztesse a fogait, menjetek fodrászhoz, ha szükséges, tegye rendbe a körmeit, válasszatok olyan ruhákat neki, ami az alkatának megfelelő, ez legyen makulátlanul tiszta, vasalt.


Élettapasztalatot csak maga szerezhet, ha "gyakorlópályára áll".


Sok sikert!

2012. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A férjem ugyan ilyen volt, mint a bátyád kivéve, hogy a férjem mindig is igényes volt magára nem hanyagolta el magát. Én kellettem ahoz, hogy legyen önbizalma. Ha a tesódnak tudatosítania kell magában, hogy van olyan jó, mint bárki más. Nekem a volt pasim próbálta meg lerombolni az önbizalmam, mert féltékeny volt. Ne hagyd, hogy elhanyagolja magát és beszéld rá, hogy regisztrálja magát egy társkereső oldalon, így lényegében a pofára esés és az elutasítás veszélye nélkül teheti meg az első lépést, hiszen a lányok is megkereshetik őt.
2012. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!