Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?...

Szerintetek kinek van igaza? Megéri ezen összekapni a barátommal?

Figyelt kérdés

Telefonon kaptunk össze egy kicsit a barátommal, nem is ez a lényeg, úgyis kibékülünk, csak nem tudom, hogy a témával kapcsolatban dűlőre fogunk-e jutni.

A lényeg az hogy nemsoká lesz egy kisebb fesztivál a városban és kitaláltuk h fellépünk. Sokat zenélünk együtt, mindketten gitározunk meg én szoktam énekelgetni is. Van pár szám ami már elég jól megy, ő gitározik én meg éneklek, ezeket akarjuk előadni. De a barátom most kitalálta h mi lenne ha beraknánk a zenei alapot alá csak az éneket meg az ő gitárszólamát venné ki belőle. Nekem nem tetszett az ötlet, mert szerintem ha valaki előad valamit, az ne más tudásával lépjen fel, hanem azt adja elő, amit ő csinál. De a barátom azt mondja így jobban hangzana..

Kicsit hülyén fogalmaztam, tudom.

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek kinek van igaza? Mi a véleményetek erről?

19L


2012. márc. 3. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Attól, hogy van zenei alap még a tudásotok hallatszik.

Énekversenyeken is, akik fellépnek mind zenei alappal lépnek fel és ettől még tudnak. Szóval ez baromság.

2012. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%
Ez ilyen tipikus bolhából elefántot téma... Mi lenne ha összejönnétek, elpróbálnátok így is úgy is, csinálnátok róla egy felvételt és eldöntenétek az alapján, hogy melyik volt jobb? Avagy felét így, felét úgy.
2012. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
el fogjuk próbálni (holnap megyek hozzá) csak kíváncsi voltam h csak én látom-e így a dolgot. úgy tűnik, igen. és ennek örülök:)
2012. márc. 3. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mittudomén, hogy megéri-e összekapnotok ezen, de ez szakmai vita. Válaszátok el az egymás iránti érzelmeitektől. Ha erre rámegy a kapcsolatotok, akkor nagyon hülyék vagytok.
2012. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!