Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhat egy...

Szerintetek mit akarhat egy ilyen nő a párommal?

Figyelt kérdés

A csaj 27 éves, mi a párommal 23 ill. 25 évesek vagyunk. Külön dolgozunk, neki a csaj egy új munkatársa aki újabban avval szórakoztatja magát, hogy óvódás gyermeteg módszerekkel viccelgeti a páromat, amik kb oylan szintűek amit a 10-12 éves gyerekek táborokban sütnek el a többi diáknak.

Szerintetek mi a fenét akar?



2012. márc. 3. 20:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbál bevágódni, viccelődni az új kollégákkal? Ennyi alapján semmi gyanús nincs benne.
2012. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem a cirkuszban dolgoznak, nem hiszem el, hogy így kéne bevágódni, hogy pl. celluxxal kéne összeragasztózni a kocsija kilincsét vagy a cipőjébe fogkrémet rakni. Szerintem ez borzalmasan gyerekes..
2012. márc. 3. 21:03
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
És párod hogy viseli ezeket a gyermeteg poénokat?
2012. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyomul, mivel amit leirtal, az mar enyhen tulzas, tehat amikor egy 27 eves no azt veszi eszre, hogy nem figyelnek ra, pedig mindent elkovetett, hogy felhivja onmagara a figyelmet, akkor eleg erdekesen reagalnak, mint ezt tapasztaljatok is. A tehetetlenseg, a megalazast nem birja elviselni, hogy neki valaki tetszik, aki nem veszi eszre stb.
2012. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg gyerekes. De ezt a párodnak kell lerendezni, álljon a sarkára és küldje el a búsba. vagy jelentse a főnökének.
2012. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A párod vevő erre.Addig nem fog leállni amíg nem állítja le.
2012. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Flortol vele. anugy 2 ev az elhanyaghato korkulonbseg.marmint ha ezert emelted ki.
2012. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"A párod vevő erre.Addig nem fog leállni amíg nem állítja le."


Pontosan! Nem értem az ilyesmi kérdéseket, hogy "mit tehetnék, ha a páromat..." Hát semmit, a másiknak kell lépnie. Amíg ő nem nyilvánítja ki egyértelműen, hogy ez zaklatás, a másiknak esélye sincs és ha tovább folytatja akkor felnyomja a főnökénél, addig a nő folytatni fogja.


Ha a férfi ebben nem hajlandó lépni, kifogásokat keres, az azt jelenti, hogy azért imponál neki, hogy valaki (még ha nem is akar a nőtől semmit) kelleti magát előtte.

2012. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátodat zavarja, akkor majd leállítja. Ha nem teszi meg, akkor úgy tűnik nem zavarja. A csaj egyébként nyilvánvalóan flörtöl.
2012. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem úgy tettem fel a kérdést, hogy mit tegyek? Hanem, hogy mit akarhat, de akkor megerősítettetek benne, hogy flörtöl. A párom nagyon furcsán vette, ledöbbent, hogy miért csinálja ezt, de amúgy nem tudom, hogyan reagál. Az életkort azért írtam oda, hogy lássátok ki mennyi idős. Az én 16 éves húgom nem csinál ilyet, nem hogy egy 27 éves felnőtt nő..
2012. márc. 3. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!