Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tragédia történt anyám megfeny...

Tragédia történt anyám megfenyegetett durván! Párommal kiköltöztünk, de hogyan tovább? Súlyos megrázkódtatás ért minket!

Figyelt kérdés
Anyám megőrült előző héten és néztem albérletet és be is költöztünk a párommal. Anyámnál laktam velünk lakott a barátnőm is már, de történt egy tragédia anyám bedilizett, de pontos okát nem tudni miért. Nagyanyám elmenekült otthonról a másik lányához keresztanyámhoz mi meg itt maradtunk, és velünk veszekedett, mamámat megverte mielőtt elment kitépte a haját meg kék-zöldre verte a karját. Állítólag mamám meglopta őt... ami nem volt igaz... ráfogta mamámra, mert nem tudta elviselni a párom meg az én boldogságomat, mert neki nem volt senkije, nem kell a pasiknak, mert egy őrült... a hétvégén többször fenyegetett, hogy megöl minket stb... kidobálta az utcára a ruhánkat a szemetesből szedtem ki mert a közös képviselő nem tudta kié és muszáj volt eltüntetnie a ház elől... megtaláltuk... párom kiakadt, hogy a saját anyja nem tette még ezt meg vele... mi végleg megszakítottuk vele a kapcsolatot albérletben lakunk már... állandóan ilyen volt mióta a párom velem lakott ott fél éve kb, de totál irigy volt ránk bár pszichiáter kezelte antidepresszánsokkal... sokszor költött reggel 7-kor hétvégén is ordítással vagy veszekedéssel, volt hogy öcsémmel cirkuszolt... anyámat fel akartuk jelenteni fenyegetésért, meg a ruhánk kidobálása miatt is ami felakadt a fára meg a bokorra ami a ház előtt volt... nagyon meggyűlöltem anyámat súlyos trauma ért érzelmileg, hogyan lábalhatnék ki? mit tegyek? férfi vagyok erős, de kicsordult a könnyem a hétvégén párszor, mert nem bírtam már amit csinált velünk... annyi szép pillanatunk volt ott és emlékünk és tönkre tette!
2012. febr. 13. 09:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
23/F 19/L
2012. febr. 13. 09:41
 2/16 anonim válasza:
72%
jelentsd fel. hidd el jobb ez így neki. maximum kezelésekre kell járnia börtönbe ezért nem fog menni. jobb ha feljelented .
2012. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hallod öcsém, kerüld ahogy lehet!!!
2012. febr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 omba ***** válasza:
100%

Szegény TI!

Hát az anyád... de neki se lehet mindent.

Költözzetek el, az tiszta.

Ne hagyd magára, őt se, az öcsédet se.

Szép türelmesen magyarázd neki, míg bírod, hogy egy ember nem viselkedik így - senkivel.

Különösen nem viselkedik így a gyerekével, anyjával.

Orvost! Orvost! Orvost!

2012. febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak azért is szólnék a rendőrségnek, mert az öcséd még ott maradt vele, nem ?

Meg ha későbbiekben megint lesz ilyen kitörése tudjanak róla azért, hogy nem az első !

Az öcséddel is beszélgess el, hogy hozzátok bármikor mehet ha baj van, illetve, hogy kinek szóljon a közelben ...


Sajnálom azért, sok kitartást !

2012. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelents fel sajnos azt kell,hogy mondjam.Édesapádhoz nem tudna a tesód elköltözni,mert onnan azonnal menekitsétek ki,és utaltassátok be édesanyádat egy szanatóriumba vagy hogy hívják nem tudom.Komolyan,mielőtt az öcséddel valami baj lesz.
2012. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

,,Édesapádhoz nem tudna a tesód elköltözni"?


Ez kérdés akart lenni.

2012. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád súlyosan beteg, és orvosra van szüksége. Ki kell hívnotok, elviszik, lenyugtatózzák és elkezdik kezelni. Így csak bántani fog másokat, esetleg saját magát, ha magára hagyjátok.
2012. febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Milyen alapon jelentse fel, ha ott lakott nála? Örüljön, hogy eddig ingyen ott lehetett. Most már elköltöztek, nincs miért feljelenteni.
2012. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan anyukádnak sürgős pszichiátriai kezelésre van szüksége, pszichoterápiára. Neked meg nem ártana egy pszichológus hogy segítsen túllépni ezen a szürnyűségen.

Mert egyedül nagyon nehéz lehet egy ilyet feldolgozni, sajnálom hogy ilyen sorsok vannak, de a pszichológusok pont azért tanulnak annyi évet hogy segítsenek az ilyen helyzetekben.

2012. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!