Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberrablás? Közeli családtagj...

Emberrablás? Közeli családtagjaimat megfenyegették, mindenki retteg. Mit tehetnénk? Fontos

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A múlthéten megfenyegették a nagynénémet, hogy elfogják vinni a fiát (aki az unokatestvérem), 8 éves. A férfi nem tudom mennyi idős lehet, nagynénéném régebbről ismeri, mikor még normális volt... azóta börtönben is volt, késelt stb. Azt mondta, hogy ne lepődjenek meg, ha a fiát egyszer csak betuszkolják a kocsiba és elviszik mert kell a szerve, azt is említette h vigyázzanak ők is magukra (nagynéném, a férje és a mamám). Azt mondta, ha feljelentik őt, ők is bajba fognak kerülni. Azóta körbetelefonáltunk a családban, próbálunk keresni nekik valami menedéket, megoldást, mindenki retteg. Diáklány vagyok még, sok mindent nem tudok tenni.


Segítsetek légyszives! Nagyon megvagyunk rémülve, tanácstalanok vagyunk! Amit leírtam, nem kitalált történet, mielőtt még írnátok! :(



2012. márc. 5. 16:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%

"Kertes házban laknak, nincsen semmilyen extra zár,"

Akkor lehet épp ideje lenne néhány zárat felszerelni. Ne járjanak egyedül, mindig szóljanak valakinek ha elmennek otthonról.Akár az iskolában is lehet szólni a tanárnak, hogy figyeljen kicsit jobban az unokaöcsédre vagy az idegenekre a suli körül.

2012. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Igen-igen... A baj az, hogy egy kis községben élnek, nagyon sok az egyszerű gondolkodású ember, ott az iskolában annyira nem figyelnek a gyerekekre. Mamámék eléggé sz*r helyzetben vannak, mivel semmi pénzük nincsen csak az alapokra, költözni akarnának, de nem tudnak. Az egyik válaszoló írta hogy cseréljenek zárat. Ez oké, jó ötlet, de nincs pénzük. Minden pénzt a lakás felújítására szántak, ami csak félig lett kész, magyarul az ablakok, ajtók maradtak utoljára, ezek már nincsenek jó állapotban, simán be lehet törni. Mi nem tudunk nekik anyagilag segíteni, mivel itt is vagyunk páran és hamar elmegy a kis fizetés.
2012. márc. 5. 17:34
 13/24 A kérdező kommentje:
Sok h*lye ember van ott, félő hogy tényleg megteszik az illetők. Szerintetek az jó ötlet lenne, ha esetleg az unoka öcsi hozzánk kerülne? (más város)
2012. márc. 5. 17:35
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
A rendőrség felhívására még csak van pénzetek nem? Ne legyetek már hülyék! Ezt nem lehet halasztgatni, azonnal telefonálni!
2012. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%

Állj le egy kicsit, és gondolkozz. Mindenki azt írja, hogy hívjátok fel a rendőrséget, de ti csak nem ezt teszitek. Kérdés: miért? Mert féltek?

Én mint kívülálló, ha belegondolok a helyzetetekbe, ezt látom:

1. lehetőség: Nem csináltok semmit, elviszik a gyereket -> szívás

2. lehetőség: Nem szóltok a rendőrségnek, de saját magatok elbújtatjátok a gyereket -> ha tényleg akarják, akkor úgyis elviszik a gyereket -> szívás

3. lehetőség: Szóltok a rendőröknek. Ezzel azt látják, hogy nem szartatok be, küzdötök, lehet már attól megijednek, ha megjelenik náluk a rendőrség kérdezősködni. A rendőrök pedig sokkal többet tehetnek annál, mint hogy bedeszkázzátok az ablakokat. HÍVJÁTOK FEL ŐKET MOST!!!!!!!!

2012. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
62%
4. lehetőség: jó nagy KAMU az egész. Gyerek látott egy filmet és kipróbálja, hányan ugranak a témára. Szervkereskedő, aki késelés miatt ült? Tán kimetszette valakinek a veséjét? Ha-ha-ha....
2012. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
48%

jó nagy kamu az egész!

na itt izetlenkedj már a hülye kérdéseddel!

ilyet senki nem jelent be elöre és,ha esetleg mondott is ilyet a késelös cimborátok,annak oka van,lehet tartozik neki a nagynénéd ,vagy van egy le nem zárt ügyük!

és a férje biztos nem tesz semmit mi? nevetséges....


ez az egész egy nagy kamu....inkább ássd el magad

2012. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
45%
személyi testőr!
2012. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Húúú a mindenit! Légyszives, aki úgy gondolja hogy kamu, az nyomjon egy x-et. KÖSZÖNÖM!

Dolgozó, mellette iskolába járó diák vagyok, nem kis szaros, aki szórakozni szeretne a gyk-n. Nem fogom bizonygatni, hogy elhigyjétek, nem kamu a kérdés.

A rokonaim nagy része besz*ri alak, mint írtam a nagynéném férje nem tett semmit, ahogy a többiek sem. A feljelentés megtörtént.

2012. márc. 9. 22:49
 20/24 A kérdező kommentje:
Én azt javasoltam, ill. javasoltuk szüleimmel, hogy veressék meg a palit. Az lenne a legegyszerűbb... Mert hogy szerintünk a rendőrség nem fog tenni semmit.
2012. márc. 9. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!