Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mondanátok egyszerűen elkészít...

Mondanátok egyszerűen elkészíthető karácsonyi sütiket amivel megtudnámlepni a családtagjaimat?

Figyelt kérdés

Gondoltam idén meglepem őket egy kis finomságal,ki ne örülne ennek?!:) de semmi őtletem nincsen kérlek segítsetek!:)

17/L


2011. dec. 17. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

- kókuszgolyó

- piskótatészta alap, amibe beleszórsz gyümit, csokidarabocskákat, lekvárral kened, mákot teszel a tésztába, stb.

- babapiskótát, almát, banánt, narancsot, stb. felkockázod üvegtálba teszed, leöntöd csokipudinggal, összekevered (h olyan jó krémes legyen mhol), hűtőbe, aztán tálkákba szeded, tejszínhabba, apróra vágott mogyival (dió) kínálod

- linzer, isler

- pogi

...

2011. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy egyszerű, klassz recept.


[link]


Az a titka, hogy először a vajat és a cukrokat kell összekeverni, majd abba mandula, és végül a liszt.


Egyszerű, finom és karácsonyi a mandula miatt. (Én ilyenkor meg szoktam bolondítani egy kis mézeskalács fűszerkeverékkel vagy fahéjjal).

2011. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!