Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha sokat...

Szerintetek gáz, ha sokat becézgetem a családtagjaimat és a barátaimat, szerelmemet?

Figyelt kérdés

Pl. cukorka, macika, borjúka, cicácska, husika, cincin, beebeeke, babika, malacka, röfike, bébifóka, sünike, vackorka, mixike, saláta


Ez így mindennapos jelleggel megy.

24 N vagyok


2011. márc. 4. 13:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem mások előtt csinálod, akkor aranyos. :) De másoknak ez elég zavaró, vagy visszatetsző lehet. Én is becézgetem őket, de csak ha magunk vagyunk. :)
2011. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Én nem állnék veled szóba a harmadik ilyen kifejezés után, az biztos... ettől a gügyögő stílustól égnek áll a hajam...
2011. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A becézést az egyedül a páromtól viselem el. Egyéb esetben pedig csak akkor,ha olyan poén/helyzet van. Máskülönben irritáló számomra.
2011. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
engem is idegesít ez a röfike, husika stb stílus, 13-14 éves leányzóknál még elmegy, de nem 24 évesen sztem
2011. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Mivel nő vagy szerintem simán belefér, férfitól kizártnak tartanám... aki veszi a lapot hogy csak jópofizol ugyis visszaolt :D
2011. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

A kedvesemtől és anyukámtól oké, a többiektől nem bírom elviselni, zavaró és ciki is. Kábé a tizediknél hozzádvágnék valamit.

Amúgy kedves dolog a becézés, azzal nincs baj, de tudatosan figyelj oda, hogy ne hozz ezzel másokat zavarba, és tényleg csak azt becézd, aki "bírja".


25/N

2011. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

engem leborjúznál, igen orrba vágnálak :D


a salátát meg nem is akarom tudni, kinek mondod :D


21L

2011. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha bármelyik barátom, családtagom, vagy akár a párom ezt csinálná, sikítozva kitépném az összes szál hajam és a szájukba tömném. Rosszul vagyok ettől a stílustól, gusztustalan, műmájer, gyerekes. Egyes egyedül anyukámtól viselem el a "husika" becézést, mert amióta az eszemet tudom, mondogatja nekem, és teljesen megszoktam. De semmi mást nem bírok elviselni.


19/L

2011. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

14:04-es vagyok

Egyébként a bébifóka és a borjúka nem becézés, hanem sértés, már ne is haragudj.

2011. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha ők elviselik,akkor nem.Én mondjuk a hajamat tépném tőle.
2011. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!