Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elégedettek vagytok a házasság...

Elégedettek vagytok a házasságotokkal? Ugyanahhoz mennétek hozzá, ha újra választhatnátok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha tehetném változtatnék, de más sok minden is. Viszont van egy gyönyörű kislányom, akit imádok és őt mindenképpen szeretném, amihez a férjem is kell. :D

Ha lehetne olyat, hogy más legyen a férjem, de a kislányom meglegyen, akkor ezt a lehetőséget választanám. :)

2009. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanehhez a személyhez mennétek hozzá. A legjobban sikerült dolog az életemben, hihetetlen, hogy ekkora szerencsém legyen.
2009. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan ugyan az a véleményem mint az első válaszolónak.Ha tudnám,hogy ugyan ez lesz lányom minden képen másik párt választanék.De aztán lehet,hogy az sem lenne jobb...:P
2009. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Igen.
2009. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszamehetnék az időben, én még egyszer hozzámennék a férjemhez :) Ugyanúgy szeret mint régen, van egy pici babánk, igaz még fiatalok vagyunk eléggé, de megbecsüljük egymást. Nem vagyunk veszekedősek, megbeszéljük ha valami nem tetszik a másiknak.
2009. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a férjemet választanám mégegyszer is,de sokmindent máshogy csinálnánk mint a múltban.Nagyon szeretjük egymást még mindig,van 3 gyönyörű gyerekünk.Sok problémánk volt már,és a legtöbb mások miatt nem egymással vagy magunkkal.De túljutottunk rajtuk szerencsére,talán még erősített is a kapcsolatunkon.De többet nem hagynánk,hogy bárki is rossz hatással legyen ránk.Amióta ezt tudtuk egymással tisztázni,és megbeszélünk mindent azóta mondhatnám nincs olyan probléma amit ne tudnánk együtt megoldani.A férjem is olyan volt mint a legtöbb férfi,és sajnos a családjából is ezt hozta,hogy nem vagy csak nehezen akart beszélni a problémákról.Azt hitte ha homokba dugja a fejét,akkor amit nem lát az nincs is.De szerencsére sikerült vele megértetnem,hogy a jó kapcsolat alapja a bizalom szeretet tisztelet és a jó kommunikáció.Ha nem beszéljük meg a gondjainkat akkor felhalmozódnak azok,és ilyenkor szoktak a kapcsolatok visszafordíthatatlanul megromlani.

Mi már mindenről tudunk egymással beszélgetni,és ez nagyon jó hatással van ránk.

És azt látom sok megromlott kapcsolatban,hogy nem is azzal van baj,hogy a felek nem szeretik eléggé egymást,hanem,hogy nem tudnak egymással őszintén beszélgetni,nincs bizalom tisztelet egymás iránt és ez tönkretesz mindent.De egy másik kapcsolatba is magát viszi az ember,és ahol ilyen bajok vannak azok előjönnek előbb-utóbb új partnerrel is.Persze ahol nincs szeretet szerelem ami az alap ott válni kell,mert az nem jön parancs szóra,anélkül semmit nem ér az egész.

De én a nem megfelelő kommunikációt látom a legfőbb problémának a kapcsolatok megromlásában.

2009. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
10:36: teljes mértékben egyetértek. Én is a nem megfelelő kommunikációt tartom sok esetben a fő hibának. Láttam jó pár kapcsolatot, ami emiatt ment tönkre. Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 9. 10:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig egyedül éltem, biztos belejátszik ez is, hogy valahogy visszavágyom arra az időre.

Ne értsétek félre, imádom a kisfiam, meg a férjemmel sincs különösebb gond, csak szerintem az akkori kapcsolatunk még nem éredt meg a házasságra. Nem vágyom más férfira sem, miért lenne más jobb?

Van egy idősebb kolléganőm, akit nagyon szeretek, mert nyitott, humoros. Egyszer nézegettem az AVON katalógust és mondtam a férfimodellre mutatva, hogy na ilyet kéne rendelni. Megnézte és bölcsen mosolyogva azt mondta: na szép, szép, de ezt is csak únják már valahol!

Szóval: nem mennék máshoz, mint a mostani férjemhez, de sokmindent más alapokra helyeznék már az induláskor.

2009. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Annak idején 17 évesen is világosan látszott, hogy a férjemből jó férj és jó apa lesz (ő akkor volt 22), ez azóta is így van. 15 éve vagyunk házasok. Nekem nagyon jó pár adatott!
2009. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!