Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok! Ha választhatnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha választhatnátok, ti vennétek esküvői ruhát 40-50 ezerért (vadi újat), vagy bérelnétek inkább ennyiért, vagy még drágábban (többször használtat)?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 12:13
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
ha minőségben ugyanolyan a 2 ruha, egyértelmű hogy vennék.
2009. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
68%

nekem nem kéne saját ruha, hogy megmaradjon. mihez kezdenék vele?

teljesen jó a kölcsönzött ruha. nem számít, hogy sok emberen volt, rendesen ki van az tisztítva. az meg, hogy mennyiért, az anyagi lehetőségeitől függ mindenkinek.

2009. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
62%
Én nem vennék, és ha bérelnék is, olcsót, felesleges egy ruháért ennyi pénzt kiadni, mikor csak egyszer lesz rajtam az életben.
2009. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
72%
Mindenképp vennék! Egyszer megyek férjhez (remélhetőleg :D) akkor legyen inkább drágább, kölcsönzött mint egy olcsó saját ruha.
2009. júl. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
77%
Kolcsonoznek. Utana mar ugysem vennem fel, minek foglalja a helyet?
2009. júl. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
60%
Én nem mennék olyan ruhában az esküvőre amit más is felvett már. Én úgy oldanám meg, hogy vennék inkább újat (vagy varratni ha van ismerősöd aki szakmabeli) majd ha nem akarod megtartani akkor eladod. Én ezt tenném :)
2009. júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%
Én is inkább egy drágább, kölcsönzött ruhát választanék. (vagyis én már azt választottam egy pár hónapja) Végülis egyszer van ilyen alkalom egy nő életében.
2009. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
76%

Nekem kölcsönzött volt, de én voltam benne elöször, a legtöbb kölcsönzöben lehet ilyet kérni, hogy a ruhát neked adják ki elöször, persze plussz pénzért.


Venni azért nem vennék mert 40-50 ezerböl egy nagyrakás kaki ruhát kapsz. Ennyiböl még egy jobb anyag sem jön ki, és azért hogy saját ruhám legyen nem vennék fel egy asztalterítöt.

Nekem 3x ennyi volt a kölcsönzése a ruhámnak, az eredeti árát egy angol oldalon láttam, 4000 € volt.

2009. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
77%
Én nem vennék,kölcsönöznék és kölcsönöztem is.2001-ben 50ezerért.Gyönyörű volt.Most itt állna a szekrényben,porosodna,rakosgatnám össze-vissza.Ha nézni akarom,nézem a képeket.Nem látszott rajta mennyien használták.Tisztitják őket,a hibákat meg javitják.
2009. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
83%
nos én vettem és nem bántam meg, bármikor elővehetem a szekrényből, sőt nagyszerű élmény lesz 15 év múlv a lányomnak is megmutatni élőben, miben fogadott örök hűséget az Anyukája az Apcinak:)
2009. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!