Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek apámmal, hogy...

Mit tegyek apámmal, hogy rávegyen, menjen dolgozni?

Figyelt kérdés

2010 óta itthon fekszik, hébe-hóba hoz be egy-egy autót külföldről, hónapokig szerelgeti. Nincs fix munkája, a napokat itthon fekszik a laptopja előtt.

2 éve olyan rossz helyzetben voltunk, hogy a nyugdíjas nagyszüleimtől kellett pénz kérni, hogy enni tudjunk, az albérletből is majdnem kiraktak minket.


Anyám pánikbetegen tanít. Egyik nap olyan rosszul volt, hogy alig bírt kikelni az ágyból. Ma mondta anyám, hogy apám azt mondta, 'hogy ha belezöldülsz sem megyek el dolgozni'.


18l


2012. márc. 5. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"apám azt mondta, 'hogy ha belezöldülsz sem megyek el dolgozni'."


Szerintem (és lehet tagadni de nem érdemes) anyukád nem egy ilyen lusta b@romhoz akart hozzámenni annak idején és ez már igencsak válóok. Szóval az lenne a legjobb ha te és anyukád szépen elköltöznétek valahova, meglásd apukád rögtön munkát akar majd keresni! (de nehogy visszaköltözzetek mert akkor semmi se fog változni!)


Sőt nem vagyok szakember de lehet hogy anyukád betegségéhez is van köze ennek az egésznek (pl. hogy anyukád hagyja magát kihasználni). Ha igazam van és léptek onnan akkor javulni fog az állapota.

2012. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsővel egyet értek.Amúgy ha ketten laknátok,lehet,jobban is élnétek,mert nem kéne még pluszban eltartani ezt az ingyenélőt.
2012. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem meggyozni nem lehet, ezt sajat tapasztalatbol mondom. A tortenetem nem fog seguteni de azer leirom.



Na szoval a szuleim 2001-ben elvaltak(szerencsere), en anyukammal eltem, es elek. Apamat rendszeresen latogattam, hetente 3 szor. Valas utan egy hettel vissza koltozott mamamhoz. Aztan 2002 -ben elvesztette a munkajat mert becsodolt a ceg. Azota apam nem dolgozik. 10 eve konyorog neki a csalad es en is. Neki ott konnyu a mamammal el es nem kell semmit fizetnie. Aztan kb 2 eve anyukAm sikeres vallkozasa becsodolt egy kulfoldi ceg miatt. Tobb honapig nem kapott munkat, addig eheztunk a csalad nem segitett, apam meg otthon dugdosta a millioit (nem tulzok), es meg akkor se jutott az eszebe hogy elmenjen dolgozni hogy segitsen a lanyanak. Na ez volt a tortenet legszebb es legrovidebb verzioja. Most meg mar 8 honapja nem lattam es nem nagyon erdekel hogy mi van vele.


Nagyon sajnalom hogy ilyeneken kellett atmenned.

2012. júl. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!