Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek komoly, mit...

Hogyan legyek komoly, mit tegyek, hogyan nőjek fel, vagy hogyan is kérdezzem?

Figyelt kérdés
aki nem röhög ki mindent(sokszor ami nem is vicces!,ez is miért lehet?) egyszerűen nem nőttem fel, nem mertem, merek felnőni, félek, és megragadtam kb. 10 évesnek, vagy valami nincs rendben az agyammal, olyan sz.ar!!!!
2012. márc. 5. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2012. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen pozitívum, hogy észre vetted magadban ezt a "hibát". Szóval a fejeddel nincs gond, mert ha lenne, nem tűnne fel, hogy néha helytelenül viselkedsz. Lehet, hogy azért nevetsz, mert zavarban vagy. Ez egy fajta reagállás bizonyos dolgokra. Nem mered, vagy nem tudod elmondani a saját véleményed, és ezért inkább csak nevetsz. Próbálj meg természetesen viselkedni. És nem kell akarnod, hogy nőj fel, mert előbb vagy utóbb sajnos bekövetkezik és aztán rájössz, hogy jobb volt még gyerek voltál és tudtál nevetni apróságokon is.
2012. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem zavarban vagyok...:/// de nem tudom hogyan tudok ellene tenni?leragadtam kisgyereknek,ezt látom fizikailag is(a férfiasságom, és annak minőségi hiánya, vagy hogy is mondjam ezt...)konkrétan nem nőtt meg...:/ és azt hiszem ez gátol abban h kibontsam a szárnyaim. fel kéne szabadulnom vagy nem tudom, h miként.azt tudom, h gyerekként mindig féltem, befenyítettek mindig, nem tudtam megvédeni magam, lekezeltek....
2012. márc. 5. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsősorban rendet kell raknod magadban. El kell fogadnod magad olyannak, amilyen vagy. Amin nem tudsz változtatni, azzal ki kell békülnöd. Vagy egész életedben azon fogsz szomorkodni, hogy miért is vagy ilyen, vagy pedig elfogadod és tovább lépsz.

Tudom, hogy könnyű ezt mondani, de tényleg így van. Ha körül nézel sok olyan ember van, aki nem tökéletes. Mindenkinek van valami szépség hibája. Látható, vagy láthatatlan. Általában azokra figyelünk fel, aki jól néz ki, aki gazdag, sikeres, de többen vannak azok, akiknek nincs ilyen szerencséjük.

Próbálj arra koncentrálni, mi az, amiben jó vagy. Mi az amit szeretsz magadon. Ne csak a rosszat lásd meg magadban. És nefeledd, lehet, hogy éppen valakinek azért leszel szimpatikus, mert mert gyakran mosolyogsz. Persze, ami nem vicces, azért azon probálj meg nem nevetni.

2012. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ez így szokott lenni, a gyerekkorban átélt rossz dolgok, traumák kihatnak a felnőttkorra is, ami egyfajta blokkot okoz az emberben, gátlásos, önbizalomhiányos lesz.

Tudom, hogy ez nem vígasztal, de nem vagy egyedül ezzel a problémával.

2012. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mit tegyek?
2012. márc. 5. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csendes vagyok, nem tudok felszabadulni nagyobb társaságban pl. nem vagyok önálló. 18 éves vagyok.. (lány)
2012. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!