Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova érdemes menni egyedül...

Hova érdemes menni egyedül ahol lehet ismerkedni komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Fent vagyok társkeresőn, nem sok sikerrel.

Nem járok iskolába már sajnos, munkát keresek kevés sikerrel.

A barátnőim nem érnek rá (dolgoznak) és ha van egy kis szabadidejük, inkább a párjukkal töltik, szóval még barátnőim sincsenek.

21/L


2012. febr. 2. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ide a gyakorikerdesek.hu-ra. 22F
2012. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írtam neked privit.
2012. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindenki máshol ismerte meg a párját, szóval nincs általános "tuti" recept. De az is igaz, hogy nagyon nem hely függő, hanem rajtad múlik. Én mondjuk nem hiszek benne, de discoba is lehet életen át tartó kapcsolatra szert tenni. Azért ajánlanék pár helyet, de ha közvetlen vagy képes vagy idegenekhez is "mondvacsinált" dolgokkal oda menni és fenntartani 5 percig az érdeklődést akkor nyert ügyed van szinte bárhol.Legyél mindig olyan ruhában, olyan hajjal, sminkkel felszerelve, amiben szeretnéd ha meglátna az igazi. Legyél magabiztos, kedves, de ne nyomulós.

És akkor a helyek: könyvtár, sport klub, állatmenhely, konditerem, tanfolyam (jogsi, főző), kiránduló csoport tag, üldögélj egy forgalmas parkban egyedül (a pasik csak akkor mernek lépni ha egyedül vagy!), kávézó, házi buli... A lényeg olyan helyet válasz, ahol te is jól érzed magad, mert ha utálod a mozgást a kondi nem a neked való ismerkedési hely mert a pasi sportos lesz....

2012. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%

Dunakeszi Fő utca 14-ben...!



(11 után gyere légyszi, mert hétvégén 10-ig alszom - ja, a kutyus nem harap..:) korót hozz magadnak ajándékul - majd megleplek vele...:)


ha akarod elmehetünk down-kóros madarakat etetni - csudi romantikus lesz, meglátod. :)

2012. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont tegnap jegyeztem meg a páromnak, hogy ha ő nem lenne, már rég bepasiztam volna a könyvtárban :)


Egy nagy könyvtárban csuda sok pasas járkál, és a különböző témájú sorok között könnyen szortírozhatod őket pár jellemző vonásuk al

2012. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pont tegnap jegyeztem meg a páromnak, hogy ha ő nem lenne, már rég bepasiztam volna a könyvtárban :)


Egy nagy könyvtárban csuda sok pasas járkál, és a különböző témájú sorok között könnyen szortírozhatod őket pár jellemző vonásuk alapján (nyilván ha egy nagyon komoly férfit keresel, nem a sci-fi sorban kezdesz kutatni utána)


Ott baromi könnyű megszólítani is őket, megkérdezed merre találsz ezt-azt, vagy odalököd neki hogy pont ezt a könyvet kerested...

Csak kreatívan :)


Ráadásul nagyon nagy előnye, hogy a polcok bogarászása közben a jeggyűrűk is eléggé észrevehetőek.


Természetesen jó ismerkedőhely minden szabadidős központ, csapatos sportedzés, oktatás, stb, stb...


A lényeg hogy rögtön magadat add, különben az első pár találkozó során már jöhet a kiábrándulás.

2012. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi a töredékért, nem tudom hogy sikerült az oda :D
2012. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Mi a neten ismerkedtünk meg 2 évvel ezelőtt, már akkor amikor minden reményt feladtam. Ő talált rám. Azóta már házasok vagyunk, van egy gyönyörű 6 hónapos pici fiunk:)
2012. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!