Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg? Nagyon fontos, csak komoly válaszokat légyszi!

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű szép lány aki nekem nagyon tetszik és itta krnyéken mindeni azt mondja rá hogy agyon jó csajmeg miden és tényleg az,de komolyan mondom,ha nem lene ilyen szép, én akkor is járnék vele mert nagyon jófej és... na mind1 most nem kezdem sorolni:D ti is tudjátok hogy milyen az ha valaki nagyon szerelmes valakibe :D na egyébként az lenne igazából a kérdés,hogy hogy kérdezzem meg tőle,hogy nem-e járna velem? Mert tulajdonképpen nagyon jól elvagyunk és kb 4 hónapja ismerem jobban(egyébként már több mint 8 éve) és elég sokszor vagyok ott nálluk,mert ott van az öccse is akivel nagyon jóba vagyok,de hát a nővére velem majdnem egykorú(én 10 hónappal idősebb vagyok) és mellesleg évfolyamtársam... mostanába minden nap vel sétálok,meg hívogat ő is engem+én is őt,smsezünk...fb,msn stb. tehát én nagyon szeretem őt és remélm összetudo szedni a bátorságomat hogy megkérdezem tőle hogy nem járna velem de nemtudom hogy miként kédezem meg... légyszives ne írjatok komolytalan válaszokat,de a komly válaszokat előre is ngyn köszönöm!!ja és már csak azért s jó ene ha járnék vele mert jövőhéten hétfőn lesz a szülinapja és akkor együtt ünepelnénk :) F/14
2011. nov. 3. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez cuki... :) Csak simán mondd el mit érzel , nincs mit vesztened.
2011. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Írd meg neki sms-ben ! :) Ha meg olyan vagy akkor írd le egy kis papírra és tedd bele az ajándékába hogy járnál velem :) ?
2011. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
első válaszoló:hát köszi,jól esik h ezt mondod,hátha ő is így gondolja... :) második:nem,én személyesen akarom megkérdezni :) de azért köszi,de én olyan válaszra gondoltam hogy például mit mondjak neki,nem szertnék olyan stílusba hogy na lennél a kurv@m némber...?mert az is hasonló suttyóság lenne ha csak annyit kérdeznék tőle hogy járnál velem? csak nem csúnyán kifejezve... + én nem is olyan vagyok...
2011. nov. 3. 22:37
 4/12 A kérdező kommentje:
ja és első válaszolónak még csak annyi hogy nincs mit vesztenem,háát azért egy visszautasítás eléggé ciki nem?+egy barátságot is elveszítenék :/ legalábbis ha csak azt mondaná hogy legyünk inkáb csak barátok vagy valami ilyesmi akkor már nem ugyanolyan lenne...mert mellesleg egy nagyon jó barát is :) de én már hogy így megismertem így már többet érzek iránta mint barátság :)
2011. nov. 3. 22:40
 5/12 anonim válasza:
Valld be neki mit érzel, de személyesen.
2011. nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jah,de ha visszautasít akkor egy nagyon jó barátságnak is vége :/ ezért kellene valami konkrét,hogy mit mondjak neki amit nem utasíthat vissza,lányok,ti mit szeretnétek hallani,amit ti nem utasítanátok vissza?
2011. nov. 5. 14:20
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerény véleményem és (személyes:/) tapasztalataim szerint a frontális bevallás a legrosszabb, mert sem időt nem adsz neki, sem lehetőséget, az esetleges átgondolásra. Esetleg elhívhatnád valahová, az jóval kevésbé ciki, ha elutasít, és még utána mindig beszélhetsz vele közvetlenül a témáról!:) Mindenesetre halgass a megérzéseidre, ha SEMMI kétséged nincs, hogy összejön, esetleg megfuthatod az egyenes bevallást, de én nem ajánlom.

17/F

2011. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb, ha nem kérdezel rá máris, hanem megöleled, meg jeleket adsz neki.De ha ez már meg volt, és úgy érzed hogy Ő is érez irántad valamit akkor kérdezd meg.
2011. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
addig ok,de mit csináljak hogy ő is érzzen irántam vmit?
2011. nov. 5. 14:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ha most nem érez semmit, akkor nem tudsz mit csinálni hogy érezzen. Lehet, hogy csak a barátod akar lenni. Ha ő is többet akar, biztos hogy látod a szemében... Szerintem is inkább olyan jeleket küldj felé hogy megérinted a kezét, a vállát, vagy megöleled... Ha látod hogy elfogadja, akkor valószínű nála is meg van a vonzódás. Szerintem jobb ha az ember egy darabig csak ilyen "megfigyelő" abból a szempontból, hogy nagyjából lássa, mennyire lenne vevő a lány a dologra. 21/L
2011. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!