Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 22 évesen egy kb 40-42...

Gáz ha 22 évesen egy kb 40-42 éves tetszik?

Figyelt kérdés
Nem is gondoltam hogy megtetszhet egy ilyen korú férfi, de nagyon vonzó volt.
2012. febr. 24. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%

Nem gáz, én is így vagyok ezzel, a saját korosztályom nem érdekel mindig az idősebb csajok tetszettek.

Amíg nem nős férfival kezdesz és nem rúgsz fel kapcsolatokat szerintem, minden oké.

2012. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
Nem gáz egyáltalán! Én 24 évesen szerettem bele egy 43 éves pasiba, aki ráadásul a főnököm volt. Én szabad voltam, neki volt egy barátnője, de nem a felesége és összejöttünk. 4 és fél évig tartott, csodálatos volt! Titkos kapcsolat volt, és végig tudtuk bent titkolni. Én ébredtem fel, mert vágytam már egy normális korombeli boldog kapcsolatra és eljött.
2012. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
gazdag a pacák mi?
2012. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

"Én ébredtem fel, mert vágytam már egy normális korombeli boldog kapcsolatra"


Itt a lényeg. Hogy előbb-utóbb csak kilóg majd az a korkülönbség. És rájön az ember lánya, hogy a saját korosztálya kell neki. Persze nem minden esetben, de többnyire így szokott ez lenni. Látod, még az is ráébred, aki egyébként volt ilyen cipőben hogy idősebb pacák kellett neki. És feltehetőleg az idősebbeknek is csak időtöltés a fiatal lány. Vannak persze kivételek, de nem sok.

2012. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel, mint te, és egyetlen pillanatig sem érdekel, hogy ki mit gondol. Rendezze mindenki a saját párkapcsolatát, vagy éppen annak a hiányát (általában ez a jellemző) és hagyjon engem, de felőlem mondhat akármit, maximum mosolygok egyet és sajnálom.
2012. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
MIért lenne jellemző a párkapcsolat hiánya?? EZt nem is értem. .. kicsit a sértettség beszélt utolsóból.
2012. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem, éppen azokból beszél a sértettség, akik b*szogatják az ilyen párokat, és elhiheted, ez a jellemző, én tudom kik szoktak beszólni nekem. Szinglik többnyire, vagy épp elváltak.

Érdekes módon egy boldog, kielégítő kapcsolatban élő embert általában ez nem zavar.

2012. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azért nem zavarja,mert ha a párjával van,akkor gondolom elborítja a rózsaszín köd az agyát és más nem érdekli.Én is magányos vagyok,de idősebb pacákkal járó kislányokra nem szoktam irigykedni,inkább sajnálom őket,hogy nem jutott nekik egy kedves,korukbeli srác,akivel közösen tervezhetné el a jövőjét.Amúgy nekem is tetszett már idősebb pasi,de hogy nem járnék vele,az 100,nekem korombeli kell:)
2012. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsóra reagáltam.Ez lemaradt.
2012. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát ez te vagy, a rózsaszín köd pedig nem tart örökké.

Akik annak ellenére bírálják mások kapcsolatát, hogy felnőtt emberek azoknak az irigységen kívül az ég világon semmi bajuk nincs, nekik nem jött össze, ezért irigyek.


Viszont hangsúlyozom, ez az átlag.

Én pedig korombelivel nem tudnék együtt lenni. Szóval megértem az érzéseidet, csak épp fordítva, viszont nekem aztán semmi gondom nincs azzal, hogy ha valaki korabelit választ. Mit izgat ez engem?

2012. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!