Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi hogyan viselkedik,...

Egy férfi hogyan viselkedik, ha tetszik neki egy nő?

Figyelt kérdés

Ismerek és férfit,a közeli környezetemből,akit úgy gondolok hogy tetszem neki.Vagy mégsem??

Ha találkozunk,elenged a lépcsőn,kinyitja elöttem az ajtót.(ez még lehet illem miatt)

Észrevettem,ha összefutunk,zavartan néz rám,de közben azt látom rajta hogy keresi a tekintetem,mintha nem akarná hogy észre vegyem hogy figyel?

Sőt,volt hogy mosolygott rám.

Helyes férfi,nem tagadom tetszik,de ennyi.Pedig kevés pasiról mondtam/mondom el.

Mégsem akarok úgymond semmit,mert jó ideje kapcsolatban vagyok,(ezt ő is tudja és látja)és nem tenném kockára annak ellenére hogy minden téren kissé zűrös ez a kapcsolat.

De akkor miért "érezteti"hogy tetszem neki?

Vagy félre értem a "jeleket?"


2012. febr. 23. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Attól hogy kapcsolatban vagy miért ne tetszhetnél másnak?
2012. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Egy férfit mióta érdekli az, hogy a kiszemeltjének van valakije? Annál izgalmasabb.
2012. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert kapcsolatban vagy az érzéseinek nem tud megálljt parancsolni. Ha tetszel neki, hát tetszel. Lehet, hogy azért is palástolja, mert tudja, hogy van párod.
2012. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tehát a válaszaitokat vehetem igennek,vagyis tetszem neki?

Eléggé kínos vele összefutni nap mint nap.

2012. febr. 23. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!