Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért akar mindenben...

Anyám miért akar mindenben benne lenni?

Figyelt kérdés

Túl sokmindenből veszi ki a részét, sulival kapcsolatban.

Tavaly a többi fiúval tök jól megcsináltuk a nőnapot, idén már anyám vette meg a virágot meg a csokit is, szerveztünk egy vasgyüjtést az osztálypénz gyarapítására( hogy 3-naposra mehessünk) erre azt is nekikell, kitalálta, hogy legyen bankett ( a 8.asok együtt kiszoktak menni disco-ba évvégén) szal senki nem örült neki.

Már szóvolt arrol is, hogy valaki rendez egy bulit évvégén, neki már kikellet faggatnia engem arrol.

Túl sokmindenben van benne, már idegeít mert engem az egész sz*rt se érdekel de miatta nekem is benne kell lennem mindenben vagy éppen helyettem akarja megcsinálni.


2012. márc. 6. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Anyád pedagógus? Vagy hogy jön ő az iskolai osztályod belső ügyeihez,azon túlmenően persze,hogy mint lelkiismeretes anya,érdekli a gyereke dolga,és eljár szülőire meg fogadóórára? Hm? Ezen túl őneki mi köze az osztályod belső ügyeihez?


Nos a válasz az,hogy szerintem semmi.Ja és ha anyáddal ebben nem tudsz dűlőre jutni(ami végtelenül sajnálatos és kínos dolog lehet),akkor kérlek fordul az osztályfőnöködhöz,vagy valamelyik téged tanító számodra bizalmas tanárhoz(bizalmas = értsd: olyan tanár,akihez bizalommal fordulsz,ha ez nem az osztályfőnök,akkor az angoltanár,a matektanár vagy épp a történelemtanár,bánomisén) ,és meséld el neki úgy a helyzetet,ahogy nekünk,és mivel ő -velünk ellentétben- elméletileg személyesen is kell,hogy ismerje a te szüleidet- kérd meg őt,hogy üljön le velük beszélgetni(akár menjen ki családlátogatni) és beszélgessen kicsit el ennek helytelenségéről a szüleiddel.


Ha normális,felvállalja.Te ne ágállj anyád ellen viszont,mert támadásnak fogja venni,és azzal e járhatsz rosszul.Nem írtál kort,de akár meg is büntethet miatta(szobafogság,zsebpénzcsökkentés vagy totális elvonás,vagy akármi...nem tudom,nem ismerem anyádat,mennyire vérmes)

2012. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyebet mi itteni,önkéntes válaszadók szerintem nem tudunk tenni az ügyedben,mert nem ismerjük se a családodat,se a tanáraidat,se az iskoládat,semmit... (előző vagyok)
2012. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nalunk volt egy ilyen anyuka..

Amikor osztalykaracsonyoztunk, o mindig sutott, diszeket varrt. Ha termet diszitettunk, jott o is, es belepiszkalt.

Minden egyes(!) kirandulasra jott velunk, mindig beleszolt mindenbe..

Soha nem kerte meg ra senki, nem volt se pedagogus, se semmisem.


A gyereket meg jol kicikiztek mindig, mert mar nagyon idegesito volt az anyja.


Igazabol semmit nem lehet tenni ez ellen, max megprobalsz leulni vele, szepen megkerni ra, hogy "anya, legyszives.. ez az en feladatom, megszeretnem probalni elvegezni. ha kell segitseg, szolni fogok".


Sok sikert hozza!

2012. márc. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha mégsem sikerül semmivel eredményt elérni, gondolj arra, hogy hamarosan csajozós korszakba ér, amikor igenis érdekelni fogja, hogy hogy néz ki. Akkor majd rájön, hogy te vagy, aki jót akart és anyósod ártott neki.

A férjed hogy fogyott le?

2012. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsánat, ezt nem ide szántam :))
2012. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Anyám nem pedagógus, de osztálykirándulásra is csak akkor mehetek ha ő is jön ( Csak ha víz és úszás jön szóba, máskor nem)

14/f

2012. márc. 6. 20:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Miert, nem tudsz uszni esetleg?

Lehet volt valami baleset a csaladban, s ettol felt?

Mondd neki, hogy beszeljen az osztalyfonokoddel, hogy esetleg jobban figyeljen Rad, ha viz kozeleben vagy. Igy legalabb nyugodtabb lenne o is. Hatha bejon, egy probat meger..

2012. márc. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!